Merve Boluğur neden AVM'ye alınmadı?

Merve Boluğur neden AVM'ye alınmadı?
Merve Boluğur'a AVM'de şok! Koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemlere uymayan Merve Boluğur, yeni bir sorunla karşı karşıya kaldı. Merve Boluğur AVM'ye alınmadı.

Ünlü oyuncu Merve Boluğur son günlerde koronavirüs önlemlerine uymamasıyla gündeme geliyor. Daha önce inatla maske takmayı reddeden ve bu nedenle ceza alan Merve Boluğur şimdi de gitmek istediği AVM'ye alınmadı. Ünlü oyuncu Merve Boluğur magazin muhabirlerinden kaçmak için bir AVM'ye girmek istedi fakat AVM kapısından geri dönmek durumunda kaldı. Sağlık Bakanlığı'nın ve İçişleri Bakanlığı'nın koronavirüs denetimleri kapsamında alınması gereken HES Kodu Merve Boluğur'un mağdur olmasına neden oldu.

Merve Boluğur AVM'ye giremedi

Ünlü isim Merve Boluğur maske kullanımına uzun süre direnmiş ve bu nedenle ceza almıştı. Merve Boluğur bu kez HES Kodu olmadığı için girmek istediği AVM'ye alınmadı. Covid- 19 (koronavirüs) salgının başladığı ilk günlerden beri maske takmama direnişi gösteren Merve Boluğur, 2 kez ceza alınca maske takmaya başlamıştı. Merve Boluğur bu kez de HES Kodu olmadığı için gündeme geldi. Boluğur sokakta kapişonlu ve maskeli bir şekilde görüntülendi. Magazin muhabirlerini atlatmak isteyen Merve Boluğur Nişantaşı'nda bulunan bir AVM'ye yöneldi. Fakat kapıda onu bir sürpriz bekliyordu. Milliyet'te yer alan habere göre Merve Boluğur'a HES Kodu soruldu. HES Kodu olmayan Merve Boluğur AVM'ye giremedi.

Merve Boluğur'a maskeden sonra ikinci şok

Maskesiz dışarda dolaşan Merve Boluğur'a daha önce 2 kez 900 TL'lik para cezası kesilmişti. Aldığı cezalar sonrası pes eden Merve Boluğur maske kullanmaya başladı. 33 yaşındaki güzel oyuncu bu kez de HES Kodu şoku yaşadı. Nişantaşı'nda bulunan bir AVM'ye girmek isteyen Boluğur, "Beni tanımıyor musunuz?" dese de AVM'ye alınmadı. Merve Boluğur HES Kodu uygulamasını kullanmadığını belirtti ve kendisine ayrıcalık tanınmasını talep etti. Yaptığı ısrara rağmen sonuç alamayan Merve Boluğur AVM'den geri dönmek zorunda kaldı. Yaptığı çıkışlar ve davranışlarla sık sık gündeme gelen Merve Boluğur bu kez yine koronavirüs önlemlerini dikkate almayan tavırlarıyla gündemeydi. Birçok yerde sorulan HES Kodu'nu almayan Merve Boluğur AVM kapısından geri dönmek zorunda kaldı.

17-04-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar