Esra Bilgiç Saklı Kalsın dizisinden ayrıldı

Esra Bilgiç Saklı Kalsın dizisinden ayrıldı
Saklı Kalsın’ın çekimleri ertelendi.Ve bu arada Esra Bilgiç’in aynı yapım şirketinin Aşk Sanatı film çekimleri başlayacağı için diziden ayrılmak zorunda kaldı.

Fox TV’nin yayın haklarını satın aldığı Saklı Kalsın dizisinde yaprak dökümü devam ediyor. Ramo dizisinde Sibel Yıldırım ve en son Kanunsuz Topraklar dizisinde Gülfem Paşazade karakterine hayat veren Esra Bilgiç’de diziden ayrılan oyuncular kadrosuna dahil oldu.

Esra Bilgiç Saklı Kalsın dizisinden ayrıldı

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç önceki aylarda 03 Medya ile hem sinema filmi hem de dizi filtı. mi için anlaşma imzalamıştı. Esra Bilgiç Saklı Kalsın dizisinde Şükrü Özyıldız ile Aşk Sanatı sinema filminde de Birkan Sokullu ile başrolleri paylaşacaktı. Nisan ayında Saklı Kalsın dizisinin çekimleri başlayacaktı. Esra Bilgiç Haziran ayında dizi çekimlerine ara verip Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da başlayavak olan Aşk Sanatı filminin çekimlerine dahil olacaktı. Bu esnada da Saklı Kalsın dizisinde Şükrü Özyıldız ve diğer oyuncuların sahneleri çekilecekti. Bir ay sonra Bilgiç film çekimlerini tamamlayıp dizi filmdeki çekimlerine katılacaktı.

Saklı Kalsın dizisinin yönetmeni Volkan Kocatürk

Anvak 26 bölüm olarak düşünülen Saklı Kalsın dizisi beklendiği gibi Nisan ayında çekimlere başlayamadı. Önce  Saklı Kalsın dizisinde Hilal rolüne can verecek olan  Oğuzhan Koç’un eski arkadaşı Yağmur Tanrısevsin diziye veda etti. Hemen ardından Civan rolüne hayat verecek olan Feyyaz Duman ile anlaşma şartlarında anlaşılamadı. Ardından diziden birkaç oyuncu daha ayrılınca yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk’ün oturduğu Saklı Kalsın’ın çekimleri ertelendi.Ve bu arada Esra Bilgiç’in aynı yapım şirketinin Aşk Sanatı film çekimleri başlayacağı için diziden ayrılmak zorunda kaldı. Latin ülkeleri için çekilmesi düşünülen Saklı Kalsın dizisi bu esnada Fox’a da satıldı.

Esra Bilgiç kimdir?

14 Ekim 1992 Ankara doğumludur. TRT’nin Diriliş Ertuğrul dizisiyle oyunculuğa adım attı. Ardından Bir Umut Yeter,Ramo ve Kanunsuz Topraklar dizisinde rol aldı. 2017 de Gökhan Töre ile evlenmiş olup 2019 da boşandı. Bir erkek kardeşi olan Bilgiç Bilkent Üniversitesinin ardından halen Marmara Hukuk’ta okumaktadır.

Filmografisi

Televizyon

2014-2018      Diriliş Ertuğrul           Halime Hatun Başrol oyuncusu         TRT 1

2018    Bir Umut Yeter          Derya Akar     Kanal D

2020-2021      Ramo  Sibel Yıldırım Show TV

2021-2022      Kanunsuz Topraklar   Gülfem Paşazade       FOX

İnternet

2023    Atatürk           Madame Corinne                   Disney+

Sinema

2022    Adanış: Kutsal Kavga            Cemre Haznedar        Başrol oyuncusu

Yakında          Aşk Sanatı     

Ödüller ve adaylıklar

Sosyal Farkındalık Ödülleri: En İyi Kadın Dizi Oyuncusu (kazandı)

Anadolu Medya Ödülleri: Yılın Dizi Oyuncusu (kazandı)

Türkiye Gençlik Ödülleri: En İyi Kadın Dizi Oyuncusu (aday)

18-05-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar