Yağmur Tanrısevsin’in yeni projesi belli oldu

Yağmur Tanrısevsin’in yeni projesi belli oldu
Geçtiğimiz günlerde seramik atölyesine hırsız giren ünlü ve güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin’in merakla beklenen projesi belli oldu.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Akatlar’da bulunan atölyesine hırsızların girdiği ve seramik atölyesinde zarara sebep oldukları ünlü isim Yağmur Tanrısevsin’in uzun süredir merakla beklenen yeni projesi sonunda belli oldu. Aynı zamanda seramik atölyesinde özel çalışmalar ve tasarımlar yapan ünlü oyuncunun sevenleri tarafından uzun süredir merakla beklenen yeni projesi yurtdışı için hazırlanacak ve duruma göre Türkiye’de de ekrana gelecek. Daha önce Kalp Yarası adlı diziyle ekranlara gelen ve bu projeyle büyük ses getiren oyuncunun yeni projesinin yapım şirketi 03 Medya. Daha önce Maviye Sürgün adlı yurtdışı projesini de hazırlayan şirket yine Latin Amerika ülkeleri için bu sefer de kadrosunda Yağmur Tanrısevsin dahil pek çok ünlü ismin yer aldığı Saklı Kalsın adlı projeyi hazırlıyor. Dizinin şu sıralar yoğun şekilde cast çalışmaları yapılıyor.

Yağmur Tanrısevsin ekranlara dönüyor

Kalp Yarası adlı projedeki başarısı ile sektörde ve seyirci arasında oldukça popüler olan ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin yeni projesiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde seramik atölyesine hırsızların girdiği ve ünlü ismin sıkılan canı şu sıralar yeni projesiyle düzelmeye başladı. 03 Medya tarafından hazırlıkları süren ve yurtdışı pazarında Latin ülkeleri için hazırlanan yeni dizi Saklı Kalsın ile el sıkışan Yağmur Tanrısevsin bu projede ünlü isimler Şükrü Özyıldız ve Esra Bilgiç’le birlikte rol alacak. Halen cast çalışması devam eden proje Ayşe Üner Kutlu tarafından kaleme alınıyor. Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk’ün yer aldığı Saklı Kalsın adlı dizinin bayram sonrası sete çıkması planlanıyor. Yağmur Tanrısevsin’in dizide Hilal adında bir karaktere hayat vereceği öğrenildi. Saklı Kalsın toplamda 26 bölüm olarak ekrana gelecek.

Yağmur Tanrısevsin hakkında

Daha önce Güneşi Beklerken, Mayıs Kraliçesi, İki Yalancı, Kalp Yarası ve başka pek çok projede yer alan ünlü ve güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin ilk, orta ve lise eğitimlerinin ardından üniversite eğitimini seramik bölümünde tamamladı. Daha sonra oyunculuk eğitimi alarak setlerde yer almaya başlayan oyuncu yapımcılar tarafından aranılan isimlerden biri olarak öne çıkıyor. Oyuncu aynı zamanda dizilerden fırsat buldukça kendi atölyesinde seramik tasarımları ve özel çalışmaları yapıyor.

30-03-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar