Farah Zeynep Abdullah'ı yeni projesi belli oldu

Farah Zeynep Abdullah'ı yeni projesi belli oldu
Ünlü ve güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah Bergen filminden sonra şimdi de Aşk-ı Memnu filminde rol alacak. Ünlü oyuncunun partnerleri henüz belli olmadı.

Son dönemlerin başarılı ve güzel oyuncusu Farah Zeynep Abdullah bu günlerde yeniden gündemde. Ünlü oyuncu uzun süredir hangi projeyle sevenleriyle buluşacak merakı yaşanırken sonunda ünlü ismin yeni projesi belli oldu. Son olarak sinemalarda yayınlanan ve gişe rekorları kıran Bergen Filmiyle büyük bir başarı yakalayan ünlü oyuncu yeniden bir film projesiyle gündeme geldi. Güzel oyuncu projesi TAFF Pictures tarafından geliştirilen ve yayınladığı zamanlarda seyircinin büyük beğeniyle seyrettiği Aşk-ı Memnu hikayesinin film versiyonuyla yeniden kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Memduh Şevket Esandal’ın aynı adlı kitabından sinema filmi ve dizi olarak daha önce de seyirciyle buluşan Aşk-ı Memnu’nun hazırlanacak filminin internet yayın platformunda seyirciyle buluşacağı öğrenildi.  

Bihter Olarak Seyirciyle Buluşacak

Son olarak kanal D ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran ve halen yayınlandığı tekrar bölümleriyle bile seyircinin ilgiyle ve merakla seyrettiği Aşk-ı Memnu dizisinin sinema versiyonu geliyor. TAFF Pictures tarafından hazırlanacak filmin dijital medyada yayınlanacağı öğrenildi. Şu sıralar cast çalışmaları yapılan dizide en önemli karakter olan Bihter karakterini ünlü ve güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın canlandıracağı öğrenildi. Sektörde büyük ses getiren bu gelişmeyle 1900’lerin büyülü atmosferi seyirciyle buluşacak. Senaryosu Merve Göntem tarafından kaleme alınan filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmazken filmin yönetmeni konusunda da henüz netleşmiş bir isim bulunmuyor.

Ünlü Oyuncu Doğruladı

TAFF Pictures tarafından hazırlıkları başlayan ve bir dönemin en ünlü kitaplarından olan ve yine bir döneme damgasını vuran dizi filmiyle büyük ses getiren Aşk-ı Memnu bir kez daha set kurduruyor. Kanal D ekranlarında yayınlanırken Bihter karakterini ünlü oyuncu Beren Saat’in canlandırdığı karakteri bu sefer güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah canlandıracak. Ünlü oyuncu konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve “acılara yürüyor korkmuyorum” ifadelerini kullandı. Filmde yer alacak Behlül karakteri ile ilgili çalışmaların da sürdüğü öğrenildi. Filmin çekimlerinin cast çalışmaları ve prodüksiyon hazırlıklarının bitmesiyle birlikte netlik kazanacağı ancak şimdilik çekimlerin Mart ya da Nisan ayında başlayacağı ve filmin 2023 yılında seyirciyle buluşacağı öğrenildi.

14-01-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar