Filtrelerin sultanı denilerek alay konusu oldu

Filtrelerin sultanı denilerek alay konusu oldu
İlerleyen yaşına rağmen hala adından söz ettiren Seda Sayan fotoşopu abartınca ünlü ismin takipçileri yine dalga geçme yoluna gitti.

Fotoğrafını filtreleyip olduğundan daha genç gösterme modasına ünlü sunucu seda Sayan da katıldı. Sosyal medyada paylaştığı son fotoğrafında Seda Sayan 38 yaş birden gençleşince takipçilerin alay konusu oldu. Abartılı tavırlarına filtreyi de ekleyen 58 yaşındaki ünlü isim takipçilerinin diline düşen Seda Sayan, hangi ünvanla anılıyor? Şimdi detaylar

Filtrelerin sultanı denilerek alay konusu oldu

Ünlülerle girdiği polemik ve abartılı tepkiler,yle dikkat çeken Seda Sayan sosyal medyada paylaştığı son fotoğrafında 38 yaş birden gençleşti. Fotoğraflarına uyguladığı filtre ve fotoşoplarla sık sık alay konusu lan ünlü sunucu yine sosyal medyada gündeme oturmayı başardı. 58 yaşındaki ünlü ismin yeni paylaşımında 20'li yaşlarına geri dönmesine takipçileri de ilgisiz kalmadı ve ilginç tepkiler verdi.

Nerde fotoşop orada Seda Sayan

Sunduğu programlarda kendisine "Sabahların Sultanı, Mutfakların Sultanı" dedirten ünlü isim ülkemizde fotoşop denince akla gelen ilk sanatçılardan biri. Bu sefer kendisine Filtrelerin Sultanı dedirtmeyi başaran Seda Sayan, yeni paylaştığı fotoğrafla tekrar sosyal medyanın ilgisini çekmeyi başardı. Arkadaşlarıyla birlikte çektiği fotğrafta ünlü isim 20 yaşına tekrar döndü.

Seda Sayan Nerede?

İlerleyen yaşına rağmen hala dından söz ettiren 58 yaşındaki ünlü ismin takipçileri yine dalga geçme yoluna gitti. Fotoğrafın altına yaptıkları yorumlarda 'Seda Sayan nerede?" diye soran kullanıcılar yapılan fotoşopa dikkat çekerek reklamın iyisi kötüsü olmaz dedirttiler. 

Seda Sayan Kimdir?

1961 İstanbul doğumlu Seda Sayan'ın asıl ismi Aysel Gürsaçer'dir. Sesinin güzelliği nedeniyle keşfedilen Sayan, ilk albümü "Ah Geceler" ile müzik dünyasıa hızlı bir giriş yaptı. "Bebeğim", "Ben Sana Demedim mi", "Sensizliğe Yanarım" ve "Var mısın" gibi parçalarla müzik dünyasındaki yerini sağlamlaştıran ünlü şarkıcı, uzun süredir televizyon sunuculuğu yapıyor. Gündüz kuşağında kadın programları yapan Sayan birkaç dizide şansını denese de oyuncu olamadı. 6 kez evlilik yapan ünlü şarkıcı son olarak O ses Türkiye adlı yarışma programında jüri üyeliği yapıyordu.

Albümleri :

1985 - Anılarım
1987 - Seda Sayan'la Baş Başa
1989 - Seviyor musun?
1990 - 80'li Yıllar (Nejat Alp ile birlikte)
1990 - Ya Benim Olursun
1991 - Git Demesi Kolay
1992 - İşte ... Seda Sayan
1993 - Yeter ki İste
1994 - Vız Gelir Her Şey
1996 - Ah Geceler
1997 - Sensizliğe Yanarım
1999 - Ben Sana Demedim mi?
2001 - Var Mısın?
2004 - Sıkı Sıkı
2005 - Bebeğim
2007 - Gecelerce Ağlarsın Unutma
2009 - Aşkla
2012 - Seda Sayan 2012
2014 - Hatıran Yeter
 

15-07-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler