Fox Tv’nin Yeni Dizisi Elbet Bir Gün’ün Castı Tamamlandı

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Elbet Bir Gün’ün Castı Tamamlandı
Fox Tv’nin yeni sezonda merakla beklenen Most Prodüction imzalı dizisi Elbet Bir Gün’ün hazırlıklarında sona gelindi. Dizinin oyucu castı ve hikayesinin son hali verildi.

Yeni sezon hazırlıklarını tamamlayan diziler çekimlere başlamak için gün saymaya başladı. Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve yeni sezonun iddialı yapımlarından olması beklenen Elbet Bir Gün dizisi içinde çekimlere başlamak için son sayılmaya başlandı. Eylül ayında seyirciyle buluşacak yeni dizi Elbet Bir Gün’ün oyuncuları geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek okuma provası yapmıştı. Son gelen bilgilere göre dizinin castı tamamlandı ve hikayesi de tam olarak netleşti. Bundan sonra yazılacak senaryonun revizeli hali rejiye teslim edilecek ve Fox Tv’nin yeni dizisi Elbet Bir Gün çekimlere başlayacak. Dizi şu sıralar seyirci tarafından da merakla beklenirken Most Prodüction tarafından hazırlanan dizinin castı tamamlandı.

Elbet Bir Gün Oyuncuları Kimler

Yeni sezonda Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve sezonun merak edilen yapımlarından olan Elbet Bir Gün Most Prodüction tarafından hazırlanıyor. Proje tasarımını ve yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstlendiği Elbet Bir Gün’ün senaryosunu ve hikayesini ise Yusuf Reha Alp, Funda Alp ve Didem Kaplan kaleme alıyor. Dizinin oyuncuları ise seyirci tarafından da sevildi. Geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek okuma provası yapan oyuncular arasında Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu, Burak Yamantürk, Muhammet Uzuner, Değer Sosyal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacı ve Osman Karakoç gibi isimler yer alıyor.

Elbet Bir Gün Hikayesi

Fox Tv ekranlarında eylül yayın döneminde ekrana gelecek olan yeni dizilerden biri Elbet Bir Gün sete çıkmak için gün saymaya başladı. Castı ve hikayesi tamam olan dizinin bütün hazırlıkları tamamlandı. Merakla beklenen dizinin hikayesi ise oldukça merak uyandırıcı. Feride can korkusuyla eniştesi Cemil’in yanından kaçtıktan sonra adını Gizem olarak değiştirmiştir. Kendine yeni bir hayat kuran genç kadının mutlu bir evliliği vardır. Gizem bir tv programında ailesinin öldürülmüş olduğunu ve Cemil’in hala onun aşığıyla kaçmış olan ablası Nermin’in peşinde olduğunu öğrenir. Nesime ve Feride’nin yolları yıllar sonra tekrar kesişir. Gizem kendisinin ve ablasının gerçek kimlikleri ortaya çıkmasın diye uğraşırken kocası Mehmet’in de eşinden gizlediği geçmişinden gelen sırları vardır. Elbet Bir Gün yeni yayın döneminde Fox Tv’de ekrana gelecek.

10-08-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar