Gecenin Ucunda dizisi ne zaman final yapıyor?

Gecenin Ucunda dizisi ne zaman final yapıyor?
Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun hem başrollerini oynadığı hem de yapımını üstlendiği Star Tv yapımı Gecenin Ucunda dizisi 20. bölümü geride bıraktı. Dizi final kararı aldı.

Başrollerini Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun paylaştığı Gecenin Ucunda dizisi salı akşamları yayınlanıyor. 20 bölümü geride bırakan dizi final kararı aldı. İzleyici merak ediyor, kadrosunda Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Zuhal Olcay, Sarp Leventoğlu'nun yer aldığı Gecenin Ucunda dizisi ne zaman final yapıyor? Kadir Doğulu’nun yapımcılığını üstlendiği Gecenin Ucunda dizisi neden final kararı aldı? Şimdi detaylar

Gecenin Ucunda dizisi ne zaman final yapıyor?

Karı koca oyuncu Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun hem başrollerini oynadığı hem de yapımını üstlendiği Gecenin Ucunda dizisi 20 bölümü geride bıraktı. Ülkemizi derin bir felakete sürükleyen Kahramanmaraş depremleri nedeniyle yayınlarına ara veren 2 bölümü yayınlanmayan ve final yapacağı konuşulan Gecenin Ucunda dizisi ile ilgili açıklama geldi.

26. Bölümde final yapacak

Salı akşamları izleyiciyle buluşan Gecenin ucunda dizisinde Neslihan Atagül (Macide) ve eşi Kadir Doğulu (Kazım Işık) başrolleri paylaşıyor. Zor bir çocukluk yaşayan Macide’nin Işıkçı ailesiyle tanıştıktan sonra değişen hayatını iki kardeş arasında yaşanan mücadeleyi anlatan Star Tv yapımı Gecenin Ucunda dizisinde Sarp Levendoğlu (Ahmet Işık), Zuhal Olcay (Berrin Kanbey), Tuba Ünsal (Nermin) ve Özge Özder (Sara) gibi başarılı oyuncular da rol alıyor. Ne zaman final yapacağı merak edilen Gecenin ucunda dizisiyle ilgili haberi gazeteci Birsen Altuntaş verdi. Usta gazeteci Gecenin Ucunda dizisinin 26. bölümle birlikte final yapacağını duyurdu. Birsen Altuntaş yurt dışı satışlarından dolayı sevilen dizinin final yapacağını da ekledi. Gecenin Ucunda 21. Bölümüyle 21 Mart Salı günü Star Tv’de. Keyifli seyirler.

Gecenin Ucunda konusu nedir?

Macide, yoksul bir çocukluk geçirmiştir. Hayatı zorluklarla geçen ancak pes etmeyen genç kız, psikoloji eğitimi alarak zorlukların üstesinden gelmeyi başarır. Artık tek amacı kendisi gibi zorluklarla mücadele eden insanlara faydalı olmaktır. Işık Ailesi'yle tanışan Macide’nin hayatı ve mücadelesi tamamen değişir. Yeni tanıştığı Ahmet (Sarp Levendoğlu) kendisine âşık olsa da onun gönlü ve aklı Ahmet'in ağabeyi Kazım'dır.

20-03-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar