Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Sürpriz ayrılık

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Sürpriz ayrılık
Show Tv ekranlarında yayınlanan ve Perşembe akşamları ekrana gelen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden sürpriz bir ayrılık haberi geldi.

Bu sezon yaz döneminde başlayan ve aldığı reytinglerle ve kendine has formatıyla dikkatleri çeken ve reytinglerde de kanalı Show Tv’nin başarılı yapımları arasında yer alan Gelsin hayat Bildiği Gibi dizisi yayın serüvenini devam ettiriyor. Dram – Gençlik ve Aksiyon türünde olan dizi kendine has bir seyirci grubu oluşturmayı başarırken kadrosuyla da göz dolduruyor. BKM Film tarafından hazırlanan ve proje tasarımını ve senaryosunu Gani Müjde’nin yaptığı Gelsin hayat Bildiği Gibi dizisi yayınlandığı gün olan Perşembe akşamlarında en güçlü yapımlar arasında yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Ertan saban, Özge Özberk, Devrim Özkan gibi isimleri barındıran güçlü ve beğenilen yapımda sürpriz bir ayrılık yaşanacağı öğrenildi. Dizide Oğuz karakteri ile seyirci karşısına çıkan ve gösterdiği performansla beğeni toplayan Burak Demir’in ayrılacağı öğrenildi.

Burak Demir (Oğuz) Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ye Veda Ediyor

BKM Film tarafından hazırlanan ve senaryosu Gani Müjde tarafından kaleme alınan Show Tv’nin sevilen gençlik dizisi Gelsin hayat Bildiği Gibi’de beklenmeyen bir ayrılık yaşanıyor. Ertan saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Nilsu Berfin Aktaş, Tolga Güleç, Mustafa Açılan, Özgü delikanlı ve Burak Demir gibi isimlerin yer aldığı dizinin kadrosunda Oğuz karakterini canlandıran Burak Demir’in diziden ayrılacağı öğrenildi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre hikaye gereği diziden ayrılan Burak Demir’in son kez 24. Bölümle seyirci karşısına çıkacağı ve diziye veda edeceği öğrenildi. Show Tv ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevilen reytingi yüksek dizi kendine has bir dil ve yine kendine has bir seyirci grubu oluşturmayı başarmış durumda. Dizi Perşembe akşamları ekrana geliyor.

Burak Demir Kimdir?

Sinema ve dizi filmlerin aranılan oyuncularından olan Burak Demir 3 Kasım 1978 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuk eğitimi alarak sektörde yer almaya başlayan oyuncu bugüne kadar pek çok yapımda rol almıştır. Burak Demir’in rol aldığı yapımlar arasında, Bizim Evin Halleri, Kanlı Düğün, Daha neler, Genco, Bu Kalp Seni Unutur mu, Farklı Desenler, İnadına Yaşamak, Muhteşem Yüzyıl, Emanet, Arka Sokaklar, Eve Dönüş, Şevkat Yerimdar, Diriliş Ertuğrul, Sevgili Geçmiş, Ramo, Kırmızı Oda, Arıza gibi yapımlar yer almaktadır.

18-12-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar