Gelsin Hayat Bildiği Gibi Final Yapıyor

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Final Yapıyor
Ekranların sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi için final kararı alındı. Geçen yıl başlayan dizinin final tarihi kesinleşti.

Televizyon sektöründe yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte yeni bir hareketlilik ve yeni bir telaş hem sektörün yayıncılarını ve hem de sektörü yapım olarak besleyen yapım şirketlerini sarmış durumda. Haziran ayının yaklaşmasıyla birlikte sezon arası verecek diziler, final yapacak diziler artık belirlenmeye ve belli olmaya başladı. Reytingleri iyi olan dizilerin daha rahat olduğu bu günlerde düşük reytingli yapımlar oldukça tedirgin bir bekleyiş içinde. Bazı dizilerin hikayesinin bittiği için final yapacağı bilinirken bazılarının da reyting sebebiyle final yapması bekleniyor. Geçtiğimiz sezon yaz aylarında başlayan gençlik ve dram temalı başarılı dizi Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin geleceği seyirci tarafından merak edilen bir konuydu. BKM Yapım tarafından hazırlanan ve yaz dizisi olarak planlanan ancak yüksek reytingi ile bugüne kadar devam eden dizi için karar alındı.

Haziran’da Final Yapacak

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve BKM Film tarafından hazırlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi adlı dizi için kanal yönetimi ve yapım şirketi ortak kararlarını belirledi. Geçen yılın temmuz ayında başlayan ve eylül yayın döneminde de devam eden başarılı dizinin final yapmasına karar verildi. Kadrosunda başarılı oyuncuların yer aldığı ve özellikle aşk, dram ve gençlik konularına değinen dizi seyirci tarafından çok sevilmiş ve Show Tv’nin başarılı yapımlarından biri olarak öne çıkmıştı. Perşembe akşamları ekrana gelen dizi aldığı reytinglerle de adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı. Sezon sonu yaklaşırken dizinin devam edip etmeyeceği merak konusuydu ve sonunda karar verildi. BKM Film tarafından hazırlanan başarılı dizi Gelsin Hayat Bildiği Gibi için Show Tv yönetimi Haziran ayında final kararı aldı. Böylece yazlık dizi olarak başlayan Gelsin hayat Bildiği Gibi dizisi başladığı yaz ayından bir yıl sonra final yapma kararı aldı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi

BKM Film tarafından hazırlanan ve Show Tv ekranlarında Perşembe akşamları ekrana gelen dizinin senaryosunu Gani Müjde kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ise ünlü isimler

-          Ertan Saban

-          Devrim Özkan

-          Özge Özberk

-          Nilsu Berfin Aktaş ve

-          Sercan Gülbahar gibi isimler yer alıyor.

06-04-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar