Gelsin Hayat Bildiği Gibi'den Yalı Çapkını'na gönderme!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'den Yalı Çapkını'na gönderme!
Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi'den Yalı Çapkını'na büyük bir gönderme yapıldı. İşte Yalı Çapkını'na atılan o taş..

Show Tv ekranlarında Perşembe gününün reyting galibi dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin yayınlanan son bölümünde, fenomen dizi Yalı Çapkını'na büyük bir gönderme geldi. Yalı Çapkını dizisinin başrolü Ferit'in tavırları dizilere kadar alay konusu oldu..

BKM imzalı Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Gelsin Hayat Bildiği Gibi'de izleyiciyi güldüren anlar yaşandı. Başrollerini Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan'ın yanı sıra Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez birbirinden genç isimlerin yer aldığı kadro yayınlandığı ilk günden bu yana izleyicinin büyük bir beğenisini kazandı. Her Perşembe Show Tv ekranlarında yayınlanan yeni bölümü reytinglerde üstün başarı elde ediyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin bu hafta yayınlanan bölümünde dizinin sevilen karakteri Aras'ın replikleri gündem oldu. Dizi ve magazin sayfaları bu durumu 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi'den Yalı Çapkını'na gönderme' olarak yayınladı.

O SAHNE GÜNDEM OLDU!

İstanbul'da bir öğretmen ve öğrencilerinin hikayesini konu alan dizi Gelsin Hayat Bildiği Gibi, başarısına başarı katmaya devam ediyor. Her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alıyor. Geçtiğimiz Perşembe günü yepyeni bölümü ile ekranlara gelen dizinin sevilen karakteri Aras, Star Tv'nin rekortmen dizisi Yalı Çapkını'na taş attı. Gelincikler grubunun düşmanları olan Aras ve arkadaşları arasında geçen konuşmaya akıllara Ferit Korhan'ın repliklerini getirdi. Sevda'nın Aras'a 'Kızlara yürüme rekoru sende zaten'' demesi üzerine Aras, 'Hayır, o rekor ben de değil başkasında. Okey!'' diyerek cevap verdi. 'Okey!' kelimesini duyan izleyicilerin yüzünde bir tebessüm oluştu. Yalı Çapkını'nın sevilen karakteri Ferit'in sıkça kullandığı ifadeler olması, diziye gönderme olduğunu düşündürttü. Yaşanan bu sahne çok kısa süre içerisinde sosyal meydada gündem oldu. Bir çok kullanıcı bu sahneyi beğenirken, Yalı Çapkını ve Ferit hayranları ise tepki gösterdi.

Son bölümde neler yaşandı?

26 Ocak Perşembe akşamı Show Tv’de izleyicisiyle buluşacak olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi 27. Bölümde Sadi ve Songül iki odadan birini yatak odası yapmak ister. Ancak Songül ve Sadi kendi odasını bırakmaya yanaşmaz. Oda sorununu çözmek için birbirinin arkasından iş çeviren ikili plan yaparlar ancak beklenmedik gelişmeler sonucu ikisi de akşam yatacak bir yatak bulamaz. Diğer taraftan Buğra ve Derya’nın tanışmasını isteyen Meltem, Yaver’i zor durumda bırakır. Yaver buluşmayı erteleyebilecek mi? Zülfikar’ın tavsiyelerine uyan Melek, eşyalarını toplamak için geldiği evde Celal’in çocuklarıyla karşılaşır.

 

27-01-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar