Gönül dağı Serdar (Utku Ateş) diziden ayrılıyor mu?

Gönül dağı Serdar (Utku Ateş) diziden ayrılıyor mu?
Gönül dağı Serdar (Utku Ateş) diziden ayrılıyor mu? Gönül Dağı Serdar kimdir? Utku Ateş kimdir? Cam Tavanlar dizisi izle.

Trt 1 Gönül Dağı Serdar diziden ayrıldı mı? Trt 1 Gönül Dağı canlı izle. Gönül Dağı yeni bölüm izle. Gönül Dağı, yeni bölümde neler olacak? Gönül Dağı final bölümü ne zaman? Gönül Dağı dizisi ile ilgili merak edilen tüm detaylar bu yazımızda.

Gönül dağı Serdar (Utku Ateş) diziden ayrılıyor mu?

TRT 1ekranlarının sevilen başarılı dizisi Gönül Dağı'nda bomba bir iddia ortaya atıldı. Gönül dağı Serdar (Utku Ateş) diziden ayrılıyor mu? Dün akşam yayınlanan Gönül Dağı dizisinin ardından oyuncu kadrosunda yer alan  Serdar karakterinin diziden ayrılacağı iddiası oluştu. Gönül Dağı yeni bölümde Serdar karakterinin Gedelli'den ayrıldığı sahnelere yer verilmişti. Serdar karakterinin diziden ayrılacağı iddiası üzerine diziseverler bu duruma tepki gösterdi. Dizide Serdar'ın önemli ve oldukça sevilen bir karakter olduğunu dile getiren hayranları tepkisini gizleyemedi. Geçtiğimiz günlerde de ünlü oyuncu Utku Ateş'in başka bir proje ile anlaşma sağladığı öğrenilmişti. 
Ancak Gönül Dağı gelecek hafta yeni bölüm fragmanında Serdar'ın diziden ayrılmadığını görüyoruz. Dizi sezon finale gireceği için oyuncu Utku Ateş'in yeni bir proje ile anlaşma sağlaması engel oluşturmayacak tır. Peki oyuncu Utku Ateş, hangi dizide rol alacak?

Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Gönül Dağı dizisinin başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya'ın yer aldığı Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosunda, Ferdi Sancar, Semih Ertürk, Utku Ateş, Çiğdem Aygün, Feyza Işık, Ali Düşenkalkar, Ferhat Eşsiz, Hazal Çağlar, Eser Eyüpoğlu gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Utku Ateş'in rol alacağı dizi belli oldu!
TRT 1 kanalında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin oyuncusu Utku Ateş, yaz sezonunda Cam Tavanlar isimli dizide rol alacağı öğrenildi. Ardından yeni sezonda tekrar Gönül Dağı dizisinde Serdar karakterini canlandırmaya devam edecek.

Utku Ateş kimdir?
19 Nisan 1990 yılında dünyaya gelen Utku Ateş, İstanbul doğumludur. Daha çok reklam filmlerinde rol alan Utku Ateş 2014 yılından bu yana çeşitli dizilerde rol almıştır. Günümüzde ise TRT 1 kanalında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Serdar karakterine hayat vermektedir.

09-05-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar