Görkem Sevindik ve Gülsim Ali'den yeni film!

Görkem Sevindik ve Gülsim Ali'den yeni film!
Görkem Sevindik ve Gülsim Ali yeni film için bir araya geldi. Sevilen iki genç oyuncu yeniden ekranlara dönmesi sevindirdi. İşte o film..

Gülsim Ali ve Görkem Sevindik yeni film ‘Geçmişin Kokusu’ için bir araya geldi. 

İki isim Geçmişin Kokusu'nda!

Ender Yapım tarafından imzalanan "Geçmişin Kokusu" adlı filmde sevilen oyuncular Gülsim Ali ve Görkem Sevindik başrolleri paylaşacak isimler oldu. Uzun süredir bu mecrada görünmeyen oyuncuların geri dönüşü izleyiciyi umutlandırdı. ‘Geçmişin Tozu’ adlı filmde bir zamanlar Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Söz’ dizisinden tanıdığımız genç ve başarılı oyuncu Görkem Sevindik, "Salih" karakterine hayat verirken, Gülsim Ali ise "Elina" rolünde izleyicilerin karşısına çıkacak. Serkan Özarslan ise filmin senaryosunu ve yönetmenliğini üstlenen isim oldu. ‘Gelecek bazen geçmişte saklıdır’ sloganı ile kendini tanıtan filmin çekimleri Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’te çekilecek. Her yanı tarih kokan dizide imkansız bir aşkın hikayesi ele alınacak. Geçmişin Tozu dizisinin 27 Haziran tarihi itibari ile sete çıkması planlanıyor. 

Görkem Sevindik ve Gülsim Ali'yi bir araya getiren filmin kadrosunda Emir Benderlioğlu ve Zeynep Elçin  de bulunuyor. Emir Benderlioğlu filmde ‘Murat’ karakterine hayat verirken ve Zeynep Elçin ise ‘Ayşe’ karakterini canlandıracak. Üsküp'te çekilecek hem imkânsız bir aşk hem de tarih kokan anların ekranlara geleceği projenin çıkış sloganı da ‘Gelecek bazen geçmişte saklıdır’ oldu.

Gülsim Ali kimdir?

Picture background

1995 yılının Şubat 18'inde Bulgaristan'ın Rusçuk şehrinde dünyaya gelen Gülsim Ali, yine Bulgaristan'da düzenlenen Super Model yarışmasında Ford Modeli seçilmiştir. İlk kez 2012 yılında oyunculuğa adım atan güzel oyuncunun verdiği bir röportajda "Çocukluğum güzel ve mutlu geçti. Ailemizle, komşularla ve arkadaşlarla çok güçlü bağlarımız vardı. Bulgaristan güzeli seçildikten sonra adım sadece Rusçuk'ta değil, tüm ülkede duyulmaya başladı" sözleri dikkat çekmiştir. Son Yaz, Diriliş Ertuğrul, Gönül Dağı, Al Sancak, Payitaht Abdülhamid ve Hanım Köylü gibi bir çok önemli yapımda rol almıştır.

Görkem Sevindik kimdir?

17 Ekim 1986 tarihinde doğan Görkem Sevindik, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim almıştır. 1.78 metre boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır. Terazi burcu olan Sevindik, Galatasaray taraftarıdır ve aynı zamanda motosiklet tutkunudur. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde unutulmaz karakter Pusat'ı canlandırarak oyunculuk kariyerine başlayan Görkem Sevindik, daha sonra Kalbim Seni Seçti, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Ramo ve Söz gibi önemli yapımlarda da rol aldı.

06-06-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar