Ünlü oyuncu Görkem Sevindik ek işini anlattı

Bugüne kadar pek çok üst düzey yapımda rol alan ve son olarak Ateş Kuşları’nda rol alan başarılı oyuncu Görkem Sevindik oyunculuğun yanında başka ek işler de yapıyor.

Atv dizisi Ateş Kuşları'nın erkek başrol oyuncusu belli oldu

Ramo dizisinde hayat verdiği Boz karakteriyle geniş hayran kitlesine ulaşan başarılı oyuncu Görkem Sevindik Ateş Kuşları dizisinde erkek başrol oynayacak

Erkek Severse'nin yayın günü belli oldu

Büyülü bir aşk masalı olarak beIN ORIGINALS kanalında 20 Ocak Perşembe akşamı başlayacak olan “Erkek Severse”de iki çocuğun gözünden farklı dünyaların hikayesi ekrana gelecek.

Söz Dizisinin Keşanlı’sı Görkem Sevindik Baba Oluyor

Söz dizisi ile hafızalarda kalan yakışıklı oyuncu Görkem Sevindik, geçen yıl sessizce Kübra Siyahdemir ile dünya evine girdi. Görkem Sevindik’ten müjdeli haber geldi.

Gizlice evlenen Görkem Sevindik baba oluyor

Kırmızı Kamyon dizisinin başrol oyuncusu Görkem Sevindik sessiz sedasız evlenmişti. Gizlice evlenen Görkem Sevindik baba oluyor.

Kahraman Babam 6. Bölüm izle

Kahraman Babam 6. Bölüm izle; Kahraman Babam 6. Bölüm 12 Temmuz Pazartesi akşamı ekrana geliyor. Sevilen dizinin yeni bölümünü canlı izlemek için detaylar haberimizde…

Kahraman Babam 4. Bölüm izle

Uğur, burnunun dibindeki düşmanını keşfedebilecek mi? Zehra, İlker ile Menekşe'nin evliliğine engel olmaya çalışıyor. Furkan'ın Menekşe'ye hediye vermesi nelere yol açıyor?

Kahraman Babam 1. Bölüm İzle!

Karısının ölümüyle sarsılan Uğur, Cem ile yüzleşiyor. Kızını geri almak isteyen Uğur, eşinin katiline ulaşabilecek mi? İlker ve Menekşe'yi bekleyen kötü sürpriz Kahraman Babam'da.

Kahraman Babam dizisi kim kimdir?

Hayat kurtaran kahraman itfaiyecilerin işleriyle olan zorlu mücadeleleri yanında sevdiklerine zaman ayırmamasının yol açtığı travmayı gösteren Kahraman abam dizisi başlıyor

Kahraman Babam çok yakında Show TV'de başlıyor!

Haziran2021’de Show Tv’deki yolculuğuna başlayacak olan dizi, bir avuç kahraman itfaiyecinin olağanüstü fedakârlıklarını anlatıyor.

Kırmızı Kamyon’da Kim Kimdir?

Türk dizi tarihinde yeni bir içerikte bir dizi başlıyor. Kırmızı Kamyon ilk kez bir itfaiye personelin hayatını ve çalışma şartlarını konu alıyor.

Kırmızı Kamyon'un ilk bölüm tanıtımı yayınlandı

İlk bölüm tanıtımı yayınlanan Kırmızı Kamyon"un ilk bölümünde trajik bir yangında eşini kaybeden ve kızına kavuşmak için mücadele eden Uğur'un can alıcı hikayesi yer alıyor.

Kırmızı Kamyon dizisine iki yeni isim katıldı

Ekrana gelmeye hazırlanan Kırmızı Kamyon dizisinin kadrosu genişliyor. Show Tv'de yayınlanacak Kırmızı Kamyon dizisine iki yeni isim katıldı.

Görkem Sevindik ve Nilay Deniz Kırmızı Kamyon’la İlgili Konuştu

Show Tv ekranlarında yakın zamanda seyirciyle buluşacak olan Kırmızı Kamyon Dizisinin iki başarılı oyuncusu diziyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Kırmızı Kamyon dizisinin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı

Merakla beklenen yeni dizi Kırmızı Kamyon'un oyuncu kadrosu yeni isimlerle genişliyor. Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Şok! Ramo’nun Ünlü Oyuncusu Diziden Ayrıldı!

Show Tv’nin Salı akşamları gün birinciliğini kimseye kaptırmayan dizisi Ramo’da şok bir ayrılık yaşandı. Seyircinin çok sevdiği o karakter kendi isteği ile Ramo’dan ayrıldı.