Gülseren Budayıcıoğlu neden ameliyat oldu?

Gülseren Budayıcıoğlu neden ameliyat oldu?
Bir damarının tıkalı olduğu tespit edilen ünlü yazar “Hayat bana bir şans daha verdi!” diyerek çok kritik bir süreç yaşadığını belirtti.

Gülseren Budayıcıoğlu hangi rahatsızlığından dolayı cerrahi operasyon geçirdi? Gülseren Budayıcıoğlu hangi eserlere imzasını atmıştır? Ünlü yazarın asıl mesleği nedir? Tıkalı damarına stent takılan Budayıcıoğlu operasyon sonrası nasıl bir paylaşımda bulundu? Sevenlerinden ve takipçilerinden yağmur gibi yrum yağması üzerine ünlü yazar nasıl mukabelede bulundu? Ünlü yazar ve psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu ve hastalığı ile ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar …

Gülseren Budayıcıoğlu neden ameliyat oldu?

Yalı Çapkını, Camdaki Kız, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda gibi reyting rekorları kıran dizilerde imzası olan ve Star TV kanalında bir program yapan psikiyatr ve yazar Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu önceki hafta evinde aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Bir damarının tıkalı olduğu tespit edilen ve cerrahi müdahale ile tıkanmak üzere olan damarına stent takılan ünlü yazar “Hayat bana bir şans daha verdi!” diyerek çok kritik bir süreç yaşadığını belirtti.

Sevenlerimin ve hastalarımın dualarıyla hayatta kalabildim

Sosyal medya hesabından bu süreçle ilgili yaşadıklarını kızıyla birlikte yaptığı paylaşım ile sevenlerine ve takipçilerine duyurdu. Instagram hesabından yaptığı paylaşımında "Sevgili Arkadaşlarım, geçen hafta bir sabah ani bir göğüs ağrısıyla hastaneye gittim. Yapılan anjiyoda kalp damarlarımdan birinin tıkanmak üzere olduğunu gördüler ve hemen bir stent taktılar. Akşama kendimi çok iyi hissediyordum. Kalp krizine dönüşmeden yakalaması iyi oldu. Hayat bana bir şans daha verdi. Sevenlerimin ve hastalarımın dualarıyla hayatta kalabildim. Kızım, oğlum ve kardeşlerim beni hiç yalnız bırakmadılar. Hayatın kıymetini zaten hep bilirdim ama umarım bu ikinci şansı daha iyi kullanabilirim. Hastaneden çıkınca kızımın hediye ettiği bir örnek pijamalarımızla balkona oturup neler konuştuk neler… Hepinize sağlıklı ve güzel günler dilerim." İfadelerini kullanan Budayıcıoğlu hayatın kıymeti bilmek gerekliliğinin altını çizdi.

Zamanında müdahale edildiği için şimdi iyiyim.

Ünlü yazar, yaşadığı kritik süreçte kendini yalnız bırakmayan takipçilerine ve sevenlerine sosyal medya hesabından şöyle seslendi : "Paylaşımımın altına binlerce geçmiş olsun mesajı yazdınız. Güzel sözleriniz, iyi dilekleriniz, yürekten desteğiniz beni çok güçlü ve değerli hissettirdi. Zamanında müdahale edildiği için şimdi iyiyim. Hepinize çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız... Her birinizi sevgiyle kucaklıyorum".

28-06-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar