Güzel Oyuncu Gönül Dağı’na Veda Etti

Güzel Oyuncu Gönül Dağı’na Veda Etti
TRT 1 ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı'nın başarılı oyuncusu Buse Orcan diziye veda etti. Güzel oyuncu dizide Asya karakterini canlandırıyordu.

TRT 1 ekranlarında ikinci sezonunda olan ve cumartesi akşamları ekrana gelen başarılı dizi Gönül Dağı reytinglerde üst sıralarda yer almaya devam ediyor. Köprü Film tarafından hazırlanan ve Anadolu’da bir kasabada yaşanan olayları ve kasabanın sıradan insanlarının sıradan ama insancıl hikayelerini ekrana getiren Gönül Dağı elde ettiği başarıyla adından söz ettiriyor. İnsanın olduğu her yerde yaşanan sıradan hikayelerin aldığı bu reyting oldukça dikkat çekerken dizinin oyuncu kadrosu da bu hikayeleri en iyi şekilde karakter olarak yaşıyor ve seyirciye geçirmeye çalışıyor. Birbirinden genç ve yetenekli isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna bu sezon başlarında katılan ve dizide oldukça başarılı bir performans ortaya koyan genç oyunculardan Asya karakterine hayat veren Buse Orcan’ın diziyle yollarının ayrılacağı öğrenildi.

Asya Gönül Dağına Veda Ediyor

Köprü Film tarafından TRT 1 için hazırlanan ve seyircinin cumartesi akşamları en çok seyrettiği dizilerin başında gelen Gönül Dağı’nda hüzünlü bir ayrılık yaşanacak. Diziye bu sezon katılan ve mezarcı İlyas’ın kızı Asya karakterini canlandıran Buse Orcan diziye katıldığı andan itibaren hikayenin etkili karakterlerinden oldu. Özellikle dizinin ana karakteri Ramazan’la yaşadığı olaylar ve Ramazan’a aşık olması seyirciyi diziye kilitlerken bu aşkı temiz ve saf bir niyetle yaşaması ise herkese ders olur nitelikteydi. Son olarak Ramazan ile evlilik yolunda ilerleyen Asya, Ramazan’ın her zaman Asuman’ı seveceğini bilmektedir. Bu durum Asya’yı derinden üzer ve sevdiği adamdan yine onun için vazgeçer. Bu sebeple Asya’nın yakın bir zamanda hikayesi bittiği için diziden ayrılacağı öğrenildi.

Ramazan Ne Olacak?

Gönül Dağı’nda her hafta seyirciyi oldukça etkili ve dramatik olaylar bekliyor. Kimi eğlenceli kimi hüzünlü ama mutlaka insana dair hikayeler bunlar. Diziye 36. Bölümde katılan ve mezarcı İlyas’ın kızı Asya’yı canlandıran Buse Orcan’ın diziye kattıkları oldukça fazla. Ramazan’a aşık olan Asya’nın diziden ayrılmasıyla Ramazan’ın hikayesi ne yönde ilerleyecek şimdilik belli değil ama Asuman’la yeniden bir araya gelmesi bekleniyor. Köprü Film imzalı Gönül Dağı her cumartesi akşamı yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

08-03-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar