Haluk Levent açıkladı: Hangi ünlü ne kadar bağışta bulundu?

Haluk Levent açıkladı: Hangi ünlü ne kadar bağışta bulundu?
Yangınlar nedeniyle mağdur olanlar için Haluk Levent ve Ahbap Platformu yardımlara aracılık yaptı. Hangi ünlü ne kadar bağışta bulundu? Haluk Levent tek tek açıkladı.

Türkiye'nin farklı bölgelerinde çıkan yangınlar nedeniyle ormanlar ve canlılar yok oldu. Yerleşim bölgelerini de etkileyen yangınlarda birçok kişi evini kaybetti. Yangında zarar görenler için yardım kampanyaları yapıldı. Haluk Levent'in başkanı olduğu Ahbap Platformu da süreçte büyük çaba harcayan derneklerden birisiydi. Uçak ve helikopter kiralamadan giysi ve eşya desteğine kadar birçok yardımda aracılık eden Haluk Levent ve Ahbap Derneği'ne pek çok ünlü isim bağışta bulundu. Haluk Levent ise gelen yardımları sosyal medya hesabından duyurarak bağış sahiplerine teşekkür etti. Ahbap Derneği aracılığıyla yangın bölgelerine destek gönderen bazı ünlü isimler şöyle;

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'den helikopter kiralama için destek

Ekranların sevilen oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ve modacı eşi Başak Dizer yangın bölgelerindeki yangına müdahale helikopteri kiralanması için destekte bulundu. Haluk Levent 300 bin tl yardım yapan ünlü çifte sosyal medya hesabından teşekkür etti. Levent mesajında, "Sevgili Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer aradılar. “Abi Helikopter kiralamada bizim de desteğimiz olsun istedik. 300 bin TL ‘lik bağış yapma kararı aldık” dediler. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’e Çoook teşekkürler" ifadelerini kullandı.

İrem Helvacıoğlu'ndan ihtiyaç sahiplerine destek

Seni Çok Sevdim ve son olarak Baş Belası dizilerinde başrol oynayan İrem Helvacıoğlu da yangın bölgelerine destekte bulundu. Haluk Levent aracılığıyla bağışta bulunan Helvacıoğlu'na Levent teşekkür etti; "TV dizilerinin güzide oyuncusu İrem Helvacıoğlu aradı. “Haluk abi yangından zarar gören ihtiyaç sahipleri için kullanılmak üzere 60 bin TL bağış yapıyorum” dedi. Cansın sen! Teşekkürler İrem Helvacıoğlu!"

Acun Ilıcalı'dan 100 aileye toplam 5 milyon TL ilk full eşya desteği

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı da Ahbap Derneği aracılığıyla yangında zarar görenlere destek verdi. O yardımı Haluk Levent, "Yangının başından itibaren istişarede olduğumuz Acun Ilıcalı ile yangın sonrası yeniden yapılacak evlerin durumu hakkında bir fikir birliğine vardık. Acun Ilıcalı Ahbapların listeleyeceği 100 aileye toplam 5 milyon TL ilk full eşya desteği sağlayacak. Güzel adam sağol!" sözleriyle duyurdu.  

09-08-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar