Hercai’den Yasak Elma’ya Oyuncu Transferi

Hercai’den Yasak Elma’ya Oyuncu Transferi
FOX TV'nin sevilen dizilerinden birisi olan Yasak Elma'nın oyuncu kadrosuna, Hercai'den birisi geliyor. Peki ya kadroya katılan yeni oyuncu kim?

Son zamanlarda dizilerin erken sezon finali yapmasından dolayı boşta kalan oyuncuları, bu durumu farklı dizilerde oynayarak değerlendiriyorlar. Özellikle yaz sezonunda çıkacak olan yeni diziler, boşta kalan oyuncular için kaçırılmayacak bir fırsat. Hatta bazen aynı oyuncuyu iki farklı dizide görmek bile mümkün olabiliyor. Aynı bu sebepten ötürü de Hercai ve Yasak Elma dizileri arasında bir transfer gerçekleşti. Peki ya geçiş yapan oyuncu kim? Hangi rolde oynayacak? Hepsi ve daha fazlası haberimiz de mevcut.

Yasak Elma Dizisine Hangi Oyuncu Geliyor?

Hercai dizisinde Dilşah karakteri ile akıllarımıza kazınan Özlem Gezgin, FOX TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinin kadrosuna dâhil edildiğini öğrendik. İlk defa ekran karşısına Kiralık Aşk’ta ki rolü olan Nazlıcan’ı canlandırarak oyunculuğa adım atan Özlem Gezgin, şuana kadar Medcezir ve Hanım Köylü isimli dizilerde oynamıştı.

 Haberi Birsen Altuntaş sosyal medya üzerinden açıklarken, Yasak Elma dizisinde ki rolüne dair bilgileri de bizimle paylaştı. Özlem Gezgin, diziye nispeten daha yeni katılan ve Emre Dinler’in canlandırdığı Ömer karakterinin eski sevgilisi Alev olarak izleyici karşısına çıkacak. Tabi ki gelir gelmez hemen etrafta boğuk ve sinir bozucu bir hava hâkim olacak gibi gözüküyor. Zira Şahika, Alev’in geri dönüşünden pek de hoşnut olmuş gibi gözükmüyor. Alev’in üstüne gitmesi sonucu Şahika, yeni olaylar çıkartıp insanların canını sıkmaya devam edecek.

Dediğimiz gibi bazı dizilerin erkenden final yapması, dizilerin kadrolarından beklenmedik değişikliklere sebep olabiliyor. İsterseniz Yasak Elma’nın güncel oyuncu kadrosuna bir göz atalım.

Yasak Elma Oyuncu Kadrosu

Birbirinden başarılı ve ünlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Yasak Elma’nın oyuncu kadrosunda; Şevval Şam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç, Şafak Pakdemir, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Can Nergis, Serkan Rutkay Ayıköz, Nilperi Şahinkaya, Vildan Vatansever ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu yer alıyor. Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün senaristliğini yaptığı dizinin yönetmeni ise Neslihan Yeşilyurt.

16-04-2021
Yazar Hakkında
Hamdi Çiçek

Hamdi Çiçek

22 yaşında ve üniversite mezunuyum. Dizi ve film izlemeyi ayrıca müzik dinlemeyi seviyorum, favori kitap yazarım J.R.R. Tolkien. Yaklaşık 2 - .. devamı.. mail
Yorumlar