Aşkın Tarifi Dizisine Yeni Bir İsim Katıldı

Aşkın Tarifi Dizisine Yeni Bir İsim Katıldı
Kanal D ekranlarının yaz sezonu dizisi olan 'Aşkın Tarifi' isimli dizinin oyuncu kadrosuna yeni birisi dâhil oldu. Peki ya yeni isim kim?

Belli bir süre Masumlar Apartmanı’nda rol alan, daha sonradan da bir anda ortadan kaybolan, ancak dizide ismi geçmeye devam eden usta oyuncunun, yaz sezonunun iddialı yapımlarından birisi olacak olan Aşkın Tarifi isimli dizide rol aldığı öğrenildi. Peki ya bu oyuncu kim ve hangi rolü oynayacak. Sizleri daha fazla heyecanlandırmadan haberimize geçelim isterseniz.

 

Aşkın Tarifi Dizisinin Yeni Oyuncusu

   Masumlar Apartmanın’da, İnci karakterinin eski sevgilisi olan Uygar’ı oynayan Alper Saldıran olarak açıklandı. Açıklamayı Birsen Altuntaş sosyal medya üzerinden yaparken dizide ki rolü henüz belli değil.  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Aşkın Tarifi dizisinin kadrosunda şuan için Kadir Doğulu, Cem Davran, Yasemin Conka ve Alper Saldıran yer alıyor. NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiğini dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Koloş yer alırken senaryosunu ise Doruk Erengül ve Leyla Oter üstlenecek. Peki ya heyecanla beklenilen bu yaz dizisinin konusu ne? Bu kadar öne çıkaran özellikleri nedir?

Aşkın Tarifi Dizisi Konusu

   Dizi, tahminimizce isminden de anlaşılacağı gibi romantik komedi olsa gerek. Zaten genele baktığımız zaman, yaz sezonunda çıkan dizilerin neredeyse tamamı romantik komedi, komedi veya direkt romantiklik üzerine çıkıyor. Ancak şuan için konusunun ne olduğunu bizlerde tam olarak bilmiyoruz. O zaman bu konuya da bir açıklık getirdiyse, birazda Alper Saldıran'ın daha önceden rol aldığı dizilere bir göz atalım.

Alper Saldıran’ın Oynadığı Diziler -  Filmler

Aşkın Tarifi dizisi ile beraber toplamda 12 yapımda rol alan Alper Saldıran’ın oynadığı diziler; Masumlar Apartmanı, Bir Aile Hikâyesi, Aşk ve Gurur, Kalbim Ege’de Kaldı, Böyle Bitmesin, Beni Böyle Sev, Yerden Yüksek, Derman, Melekler Korusun, Kara İnci ve konuk oyuncu olarak katıldığı Bir Umut Yeter. Oynadığı dizilere baktığımız zaman, genel olarak komedi ve aşk dizilerinden oynayan Alper Saldıran’ın yeni rolüne alışırken zorlanmayacağını söyleyebiliriz.

 

16-04-2021
Yazar Hakkında
Hamdi Çiçek

Hamdi Çiçek

22 yaşında ve üniversite mezunuyum. Dizi ve film izlemeyi ayrıca müzik dinlemeyi seviyorum, favori kitap yazarım J.R.R. Tolkien. Yaklaşık 2 - .. devamı.. mail
Yorumlar