İbrahim Tatlıses’ten Flaş O ses Türkiye Açıklaması!

İbrahim Tatlıses’ten Flaş O ses Türkiye Açıklaması!
İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses’ten flaş O Ses Türkiye Açıklaması. Ünlü isim O Ses Türkiye’den teklif gelirse kabul ederim dedi. İşte detaylar!

Uzun zamandır ekranlardan uzak kalan ancak her daim sosyal medyada ve magazin gündeminde kendisine ilk sıralarda yer bulan ünlü isim İbrahim Tatlıses özerlikle son zamanlarda biraz da can sıkıcı olaylarla gündemde yer alıyor. Önce kendisinin sosyal medya hesabından paylaştığı ve aile içinde bir köstebek olduğunu duyurduğu ve bu köstebeği kısa sürede bulacağını açıkladığı mesajının ardından da başka bir can sıkıcı olay olan oğlu Ahmet ile gündemde yer aldı. Her iki olayda İmparator lakaplı ünlü ismi oldukça üzen olaylardı. Aile içinde olduğu iddia edilen köstebeğin bir süre sonra oğlu Ahmet olduğu iddia edilse de bu haberler bizzat İbrahim Tatlıses tarafından yalanlandı. Ancak her iki olayla ilgili olarak net bir sonuç ortaya çıkmadı. Ancak bambaşka bir haberle İbrahim Tatlıses bir anda gündem oldu ve acabalar peş peşe geldi. İşte detaylar!

İbrahim Tatlıses O Ses Türkiye’ye mi Gidiyor?

Ünlü isim İbrahim Tatlıses bir televizyon kanalında yayınlanan programa bağlanarak merak edilenleri cevaplandırdı. Açıklamaların ardından bir anda gözler ünlü isme çevrildi. İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses açıklamasında “İbo Şov çekersem Kanal D’ye çekeceğim. Polat yağcı ile görüştük. İlk konuk da Hülya Avşar olur, Sibel Can olur. O ses Türkiye’den teklif gelebilir. Kabul ederim. Benim işim bu. Millet şarkı söylememi istemiyor. Sen çık seni görelim yeter diyorlar” ifadelerini kullandı. Bu ifadelerin ardından ünlü isme jüri üyeliği mi teklif edilecek ve eğer edilecekse hangi jüri üyesinin yerine programa dahil olacak gibi soruların cevapları merak edilmeye başlandı. Ayrıca Acun Ilıcalı’nın İbrahim tatlıses’e O Ses Türkiye Jüri üyeliği teklif edip etmeyeceği de merakla beklenmeye başlandı.

Sorulara Açık Açık cevap Verdi!

Ünlü isim İbrahim Tatlıses katıldığı programda ayrıca gündemle alakalı sorulara da cevap verdi. İbrahim Tatlıses “Ahmet benim göz bebeğimdir, oğlumdur. Ahmet aslanın aslanıdır. Adam gibi program yapın, ben ne dersem onu yapın. Beni bir tek Sibel can ve Hülya Avşar arar. Onun dışında kimse aramaz. İsim yok, herkes kendini biliyor. Dilan’ın açıklamasını gördüm. Ne diyeyim? 7 tane evladım var. Hepsi dert olmuş. Dilan evrakları vermekte geç kaldığı için evi alamadı. O arada ben sıkıştım ve Dilan’a vereceğim evi sattım ama ona vermeyeceğim demedim” ifadeleriyle son günlerde sıkılıkla dile getirilen konulara da cevap verdi.

28-06-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar