İclal Aydın’ın Korku Dolu Anları

İclal Aydın’ın Korku Dolu Anları
Ünlü sunucu, oyuncu ve yazar İclal Aydın geçtiğimiz günlerde İzmir Urla’da yaşadığı korku dolu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Şu sıralar tatlı bir telaş içinde olan ünlü isim İclal Aydın geçtiğimiz gün zor zamanlar yaşadı. Sosyal medya hesabından yaşadıklarını anlatan İclal Aydın korku dolu anlarını anlatırken okuyanlarda sanki o anları yaşıyormuş gibi hissetmekten kendilerini alamadılar. Bu günlerde kendi kitabından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisinin çekimlerinin heyecanı içinde olan ve yine bu dizide kendisi de bir karakteri canlandıracak olan İclal Aydın İzmir Urla’da yaşadığı korku dolu anları takipçileriyle paylaştı. Bu paylaşımın ardından ünlü ismin yaşadıkları bir anda gündem oldu. Ünlü isim sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda köpeği ile gezerken sokak köpeklerinin saldırısına uğradığını ve kendisinin de bacağından ısırıldığını ifade etti.

Korku Dolu Anlar

Üç Kız kardeş kitabının yazarı ünlü isim İclal Aydın geçtiğimiz gün yaşadığı yer olan İzmir Urla’da başına gelen korku dolu anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Ünlü isim sokak köpeklerinin saldırısına uğradığını belirtti. İclal Aydın paylaşımında “bu sabah da her zaman ki gibi gün ağarırken uyandık. İlk işimiz Marlon’la tuvalet yürüyüşüne çıkmak olur. Bu sabah da neşeyle çıktık evden. Bir iki sokak uzaklaşmıştık ki bir grup sokak köpeği ile burun buna geldik. Neden bilmiyorum ama köpekler Akitaları sevmiyor. Sokak köpekleri Marlon’u görünce çılgına döndü. Gerçek bir it dalaşının ortasında kaldım. Birbirlerine öyle bir girdiler ki ayırmama imkan yok” ifadelerini kullandı.

Bacağından Isırdılar

Ünlü isim paylaşımının devamında ise “gece yağmur yağmış. Her yer çamur içinde. Köyün her yanında her gün gürültüye başlayan site inşaatları var fakat her nasılsa o saatte bir Allah’ın kulu yok. Kim kimi ısırıyor, kim nereye saldırıyor karıştı. Köyümüzün çok yaşlı sakat bir çoban köpeği var. Beni yerde görünce koşarak gelip beni kurtarmak için kavgaya daldı ama onu da savuşturdular. Neyse ki feryadıma köyün gençlerinden biri yetişti. Sokak köpeklerini kovalamayı başardı. Marlon’la çamur içinde girdik eve. Bacağımda, sırtımda, kollarımda ağrı hissediyordum ama tam olarak ne olduğunu anlayamamıştım. Sonuçta bir it dalaşının ortasında kalmış, oğlumu sokak köpeklerine bırakmamıştım. Bir şekilde o arbede de ben de payıma düşeni almışımdır diyordum. Eve girince gördüm ki bir tanesi beni bacağımdan ısırmış ama hangisi? Sonuç tetanoz ve dört aşamalı kuduz aşısı programı nedeni ile tüm seyahat planının ertelenmesi. Marlon’da asabiyet. Ben de giderek artan beden ağrısı. E, tabi sokağa çıkma korkusu. Kalbimi sızlatan o yaşlı köpek var ya… Ah canım benim be” ifadelerini kullandı.

02-11-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar