II. Uluslararası Zirve Ödüllerinde Yargı'ya Ödül Yağmuru

II. Uluslararası Zirve Ödüllerinde Yargı'ya Ödül Yağmuru
Pars Medya organizatörlüğünde yapılan II. Uluslararası Zirve Ödülleri sahiplerini buldu. Yargı ekibi ödül yağmuruna tutuldu.

II. Uluslararası Zirve Ödülleri sahiplerini buldu. Yargı ekibi ödül yağmuruna tutuldu.

Pars Medya organizatörlüğündeki II. Uluslararası Zirve Ödülleri, bu sene gücünü Çocuklar Gülsün Derneği ile birleştiriyor. II. Uluslararası Zirve Ödülleri, CAHİDE PALAZZO'da Ìvana Sert, Simge Tertemiz ve Tayyar Işıksaçan'ın sunumu ile gerçekleşti. II. Uluslararası Zirve Ödülleri'nde ünlü şarkıcı Gülben Ergen ve Serdar Ortaç sahne alarak misafirlere unutulmaz bir müzikal gecede yaşattı.

Son dönemlerin ekranlarda sevilen ve en başarılı dizi kategorisinde adını yazdırmayı başaran Yargı ödül gecesinde de farkını hissettirdi. II. Uluslararası Zirve Ödülleri'nde Yargı dizisinin ekibi ödül yağmuruna tutuldu.

Kanal D ekranlarının en başarılı dizilerinden Yargı yayınlandığı günden bugüne kadar senaryosu ve oyunculuk performansları ile dikkatleri üzerinden hiç düşürmeyen bir dizi oldu. Her bölümü merakla beklenen ve senaristin güçlü kaleminden çıkan eser de delilleri tahmin edememek sürekli izleyicisine analiz yaptıran ve bir sonra sahnenin tahmin edilememesi büyük merak uyandırıyor. İzleyenleri her detayı ile ekrana bağlayan Yargı dizisinde önemli birçok isim ödülün sahibi oldu.

Yılın En İyi Drama dizisi ödülüne sahip olan Yargı ekibi de ödül gecesine damga vurdu. Yılın en iyi yapım şirketi ödülüne Ay Yapım imzasını atarken, Türk Sinema, film ve dizi yönetmeni Ali Bilgin, Yılın en iyi yönetmeni ödülüne sahip oldu. Ekranların sevilen dizisinin yapımcısı Kerem Çatay ise Yılın En İyi Erkek Yapımcısı ödülüne sahip oldu.

II. Uluslararası Zirve Ödül töreninde, Yılın En İyi Senaristi ödülüne Sema Ergenekon layık görüldü. Muhteşem kalemi ile herkesi kendine hayran bıraktıran Sema Ergenekon dizinin en önemli isimlerinden.. 

Dizide partnerlikleri ile dikkatleri çekmeyi başaran yetenekli oyuncular başrolde olduğu gibi ödülü de birlikte paylaştılar. Ceylin ve Ilgaz olarak hafızalara kazınmayı başaran iki yetenekli oyuncu ise en iyiler ödüllerine sahip oldular.

Genç ve güzel oyuncu Pınar Deniz, II. Uluslararası Zirve Ödüllerinde, Yılın En iyi kadın oyuncusu ödülüne sahip oldu. Ilgaz Savcı olarak beğenilen yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu Yılın en iyi erkek oyuncusu ödülünü almaya hak kazandı.

23-02-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar