İyi Günde Kötü Günde dizisi final kararı mı alıyor?

İyi Günde Kötü Günde dizisi final kararı mı alıyor?
Star TV nin yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde düşük reytingler sebebiyle final tehlikesi yaşıyor. O3 Medya imzalı dizi ekranlara veda mı ediyor?

Başrollerinde Elçin Sangu, Ozan Dolunay, Yasemin Allen, Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar ve Hakan Salınmış gibi başarılı isimlerin bulunduğu romantik komedi dizisi İyi Günde Kötü Günde cumartesi akşamları seyirci karşısına çıkıyor. 12 Eylül Cumartesi günü ilk bölümüyle yayın hayatına başlayan dizinin haftalardır düşük reytingler alması sona ermesi ihtimalini gündeme getirdi. Güçlü oyuncu kadrosuyla sezona iddialı bir giriş yapan yapım final kararı mı alıyor? İyi Günde Kötü Günde dizisinin akıbeti ne olacak?

Elçin Sangu, Yasemin Allen ve Ozan Dolunay'ın hayat verdiği karakterlerin arasındaki aşk üçgenini izlediğimiz dizi 5. bölümüyle 10 Ekim Cumartesi günü Star TV ekranlarında olacak. Son yıllarda romantik komedi dizilerinin ekran hayatının kısa sürmesinin bir örneği de bu dizi oldu. Reytinglerde rakiplerinin gerisinde kalan İyi Günde Kötü Günde dizisi 6. bölümüyle 17 Ekim günü final yaparak ekranlara veda edecek. 

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE KONUSU

Bir yanda nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla diğer yanda gitmesinin nedenini herkesten saklayan Sarp ve ikilinin ortasında her şeyden habersiz evlilik hayalleri kuran Melisa. Kaderin cilvesi birbirlerine düğümlenen bu üç kişinin hayatı öylesine karışır ki çözmeye çalıştıkça işin içinden çıkmak imkansız hale gelir. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?(4.BÖLÜM)

Leyla, Sarp’ın sahte iş teklifi oyununu ortaya çıkartmıştır. Artık eskisinden de güçlü ve kararlıdır. Sırf Sarp’a inat Melisa ile onlara yeryüzünün gördüğü en güzel düğünü yapacaktır. Sarp da Leyla’nın bu hamlesine karşılık vermekte geç kalmaz. Leyla’nın gitme kararıyla, Sarp’ta Melisa ile birbirlerine ne kadar aşık olduklarını gösterme planı yapar. Sarp’ın annesi Perihan, Leyla’yı nereden tanıdığını anlamaya çalışmaktadır. Bu yüzden devamlı Leyla ile görüşmek ister. Sarp her seferinde bir bahane bulup ikiliyi bir araya getirmemeye çalışır. Bu bahanelerden biri de tadım yapmak için hep beraber üniversiteden arkadaşı Ediz’in bağ evine gitmektir.Leyla, Sarp ve Melisa başlarına ne geleceklerini bilmeden bağ evine doğru bir yolculuğa çıkarlar.

İyi Günde Kötü Günde dizisi 10 Ekim Cumartesi akşamı 20:00'de Star TV'de!

05-10-2020
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar