Kaan Urgancıoğlu Hangi Diziyle Görüşüyor?

Kaan Urgancıoğlu Hangi Diziyle Görüşüyor?
Kanal D ekranlarında Eylül Yayın döneminde ekrana gelecek olan Doktor Foster’in yerli versiyonunda Cansu Dere’ye yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu mu partner olacak? İşte detaylar!

Yeni yayın dönemi için televizyon kanalları ve yapımcı şirketler tempolu bir mesai harcarken cast çalışmaları da son hız devam ediyor. Özellikle seyirciler açısından merakla beklenen ve hangi ünlü oyuncu hangi yapımda rol alacak sorularının merak edildiği ve daha şimdiden buna göre izleyeceği diziyi takip edip etmeye karar vereceği bir zamanda oyuncular da hangi yapımda hangi karakteri oynayacaklarını belirlemek için ince eleyip sık dokuyorlar. Yeni yapımlar castlarını bir bir şekillendirirken artık zamanda azalıyor. Biran önce sete çıkmak isteyen yapım şirketlerinden biri olan Medyapım’ın Kanal D için hazırlayacağı ve uyarlama dizi olan Doktor Foster’ın yerli versiyonu için erkek başrol adayı olarak Kaan Urgancıoğlu ile görüştüğü öğrenildi. İşte detaylar!

Kaan Urgancıoğlu Doktor Foster’e Doğru!

Medyam tarafından Kanal D için hazırlanmaya başlanılan ve yeni yayın döneminde izleyici ile buluşacak olan Doktor Foster’in yerli versiyonunun hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda oturacağı ve dizinin cast çalışmaları hızla devam ediyor. Daha önce Doktor Foster’i canlandırması için ünlü ve güzel oyuncu Cansu dere ile anlaşan Medyapım şimdi de dizide Cansu Dere’ye partner olacak olan ve dizide eşini canlandırması için yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu’na teklif götürdü. Heyecanla beklenen yapımlardan biri olan dizide Cansu Dere’nin eşini canlandıracak karakterin kaş kolunda bulunan bir kadına ait saç teli hikayenin başlangıcı oluyor ve bundan sonra psikolojik ve gerilim dolu bir hikaye başlıyor.

Kaan Urgancıoğlu Kimdir?

8 Mayıs 1981 yılında İzmir’de dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu ilk orta ve lise eğitiminin ardından Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra oyunculuğa merak salan genç oyuncu bu konuda eğitimler almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında Karaoğlan adlı yapımla gerçekleştiren Urgancıoğlu daha sonra pek çok yapımda rol almıştır. Kaan Urgancıoğlu’nun rol aldığı yapımlardan bazıları şunladır.

-          Aşk 101

-          Kara Sevda

-          Uzaklarda Arama

-          Filinta

-          Panzehir

-          A.Ş.K

-          Son

-          Leyla İle Mecnun

-          Düşman Kardeşler

-          Bir Ömür Yetmez

-          Ayrılık

-          Limon Ağacı

-          Avrupa Yakası

-          Kampüsistan

-          Karaoğlan

13-07-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar