Kaan Urgancıoğlu Kara Sevda'daki Emir'i Unutturup Yeni Karakteri İle Hafızalara Yazılacak

Kaan Urgancıoğlu Kara Sevda'daki Emir'i Unutturup Yeni Karakteri İle Hafızalara Yazılacak
Kara Sevda dizisindeki Emir rolündeki etkili oyunculuğundan sonra yeniden akıllarda kalacak karakteri ile ekranlarda yerini alacak.

Kaan Urgancıoğlu Star Tv'de yayınlanan Kara Sevda dizisinde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ile başrolü paylaşarak Emir karakteri ile hafızalarda yerini almıştı. Kaan Urgancıoğlu Uzun yıllardır ekranlarda farklı rollerle yer alan ünlü isimlerden birisi oldu. Oyuncunun hayranları en çok da Kara Sevda dizisindeki Emir karakterini akıllarına kazımışlardı.

Proje Seçimlerini Titizlik ile Yapıyor

Ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu, proje seçimlerini titizlikle yapıyor ve her rolü kabul etmiyor. Kendisine uyan ve oyunculuğunu geliştirebileceği projelerde yer almayı felsefe haline getiren oyuncu Kaan Urgancıoğlu, Kara Sevda’daki etkileyici rolünden sonra yeniden televizyon ekranına hayranlarına  dönüş yapacak. 4 yıl sonra televizyon dizisinde yer almayı kabul eden oyuncu Kaan Urgancıoğlu, en son Netflix Platformu için çekilen Aşk 101 dizisinde Kemal karakterini canlandırmıştı.

Kaan Urgancıoğlu hayranları, Pınar Deniz ile yeniden bir araya gelmelerinden çok memnun. Aşk 101 dizisinde Kemal ve Burcu karakterlerinin iyi uyumu da aslında Yargı dizisinin başrol seçiminde etkileyici  oldu. Kanal D ekranında yayınlanacak olan Yargı dizisinin  çekimlerini başladı.  Yargı dizisinde Kaan Urgancıoğlu, Ilgaz isimli dürüstlüğüyle tanınan bir savcı karakterini canlandırıyor. Yargi dizisinin senaristi Sema Ergenekon’un 2 yıl üzerinde çalıştığı ve uzmanlarından da destek alarak Yargı dizisinde Ilgaz ile Ceylin karakterlerinin performansını izleyeceksiniz.

Karakterleri Sina Koloğlu'na Anlattı 

Milliyet yazarlarından Sina Koloğlu’na konuşan senarist Sema Ergenekon, Ilgaz karakterini şu şekilde tanıttı; “Ilgaz, Ceylin’in evreninde dolaşmaya başlayınca, esneyemediği için kırıklarla dolmuş ruhunu fark edip, değişirken aşka tutuluyor. Ceylin ise Ilgaz’ın evreninde ilk kez hırçınlığını törpüleyip, güven duymayı ve teslim olmayı aşkla deneyimliyor. Ama bu iki karakterin aşklarındaki zorluğun tek nedeni zıtlıkları değil. Ortada dağ gibi yüksek, uçurum kadar derin imkânsızlıklar da var. Ama ne olduğunu bölüm sürprizi olarak saklayalım.” Kısa süre sonra Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Yargı dizisi seyircisi ile kavuşacak.  

Pınar Deniz Kimdir? 

Kaan Urgancıoğlu ile başrol paylasak olan Pınar Deniz İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak yaşadı. Ünlü şarkıcı  Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamış ve 2016-2018 yılları arasında yayımlanan Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakterini canlandırmıştır.  Netflix'te yayımlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırarak geniş kitleler tarafından tanındı. Şimdi ise Yargı dizisinde hayranları ile buluşacak. 

29-08-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar