Kaderimin Oyunu kadrosuna 3 bomba isim katıldı

Kaderimin Oyunu kadrosuna 3 bomba isim katıldı
Yeni dizi Kaderimin Oyunu için hazırlıklar devam ederken oyuncu kadrosu da netleşiyor. Öykü Karayel'in başrolde olduğu Kaderimin Oyunu kadrosuna 3 bomba isim katıldı.

Ekrana gelmeye hazırlanan Kaderimin Oyunu dizisi için hazırlıklar sürüyor. Öykü Karayel ve Akın Akınözü'nü başrolde buluşturacak Kaderimin Oyunu dizisinin cast çalışmaları da hızlandı. Merakla beklenen dizilerden biri olan Kaderimin Oyunu'na 3 başarılı isim daha dahil oldu. Dizilerin kötü kadınını canlandıran Esra Dermancıoğlu Kaderimin Oyunu dizisine katıldı. Ayrıca Kaderimin Oyunu'na katılanlar arasında başarılı oyuncu Kaan Çakır ve Meriç Aral da var. Yeni dizi Kaderimin Oyunu Star Tv ekranından seyirciyle buluşacak.

Kaderimin Oyunu dizisinde hangi oyuncular var?

NGM Medya tarafından projelendirilen yeni dizi Kaderimin Oyunu başrol oyuncuları dikkat çekmişti. İki başarılı isim Öykü Karayel ve Akın Akınözü Kaderimin Oyunu için bir araya geldi. Ünlü ikiliye sevilen isim Sarp Apak da eşlik ediyor. Kaderimin Oyunu dizisi başrol oyuncularıyla dikkat çekerken ekibe katılan yeni isimler de çok beğenildi. Ekranların güçlü isimleri Esra Dermancıoğlu, Kaan Çakır ve güzel oyuncu Meriç Aral Kaderimin Oyunu dizisi ile seyirciyle buluşacak. Kaderimin Oyunu dizisi için anlaşma sağlanan başrol oyuncuları geçen günlerde bir araya gelmişti. NGM Medya Kaderimin Oyunu için güçlü isimlerle görüşmeye devam ediyor. Kaderimin Oyunu oyuncu kadrosuna dahil olacak isimleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaderimin Oyunu güçlü bir hikayeyle geliyor

Yeni dizi Kaderimin Oyunu için hazırlıklar hızlandı. NGM Medya'nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise başarılı isim Emre Kabakuşak var. Nazlı Heptürk'ün yapımcılığında çekilecek dizinin senaryosu ise Gül Abus Semerci'nin kaleminden çıkıyor. Birçok başarılı ismi bir araya getiren Kaderimin Oyunu dizisi farklı bir hikayeyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. NGM Medya herkesi derinden etkileyecek bir hikayeyi güçlü oyuncu kadrosuyla ekrana taşımayı hedefliyor. Star Tv ile anlaşılan Kaderimin Oyunu dizisinin yakında sete çıkması ve en kısa sürede yayına başlaması bekleniyor. Güzel oyuncu Öykü Karayel uzun bir aranın ardından yeniden bir dizi projesi ile seyirci karşısına çıkacak.

29-09-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar