Kalk Gidelim 121. Bölüm izle

Kalk Gidelim 121. Bölüm izle
Ekranların en organik dizisi olma iddiasıyla yola çıkan Kalk Gidelim bu akşam yeni bölümüyle yine çok güldürecek. Kalk Gidelim 121. Bölüm izlemek için tıklayın!

Yeni sezonda yeni diziler seyirciyle buluşsa da sevilen eski diziler de yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. TRT 1'in sevilen dizilerinden biri olan Kalk Gidelim bu akşam 121. Bölümüyle ekranda olacak. Seyirciye kahkaha tufanı yaşatan dizi Kalk Gidelim yine eğlenceli sahnelerle ekrana geliyor. Kalk Gidelim 121. Bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kalk Gidelim son bölüm canlı izle

Köy hayatını evlerinize taşıyan ve bu özelliği ile de Türkiye'nin en organik dizisi unvanını alan Kalk Gidelim 121. Bölümde de yine mis gibi köy havası evlerinize dolacak. Açık havada çekilen sahnelerle eğlenceli bir senaryo yine sizleri bekliyor. Ufuk Özkan, Erkan Sever, Mehtap Bayri, Ayça Varlıer gibi oyuncuların başrolde olduğu Kalk Gidelim aile bağlarını ve aile içerisinde yaşanan küçük çekişmeleri neşeli bir dille ekrana taşıyor. Komedi dizisi olan Kalk Gidelim dizisi aynı zamanda en uzun soluklu dizilerden biri. Yaz sezonunda da yayına devam eden dizi Muğla'da çekiliyor ve bu akşam 121. Bölüm ile seyirciyle buluşuyor. Kalk Gidelim 121. Bölüm izle!

Kalk Gidelim 121. Bölümde neler olacak?

Dal ailesinin başına gelen olayları anlatan komedi dizisi Kalk Gidelim son bölümde de oldukça esrarengiz olaylar seyirciyi bekliyor. Fragmanı yayınlanan dizinin son sahnesinde Ufuk Özkan'ın canlandırdığı Seyfettin'in bilmeden Mustafa Ali'nin olduğu çukuru dozerle kapatması yürekleri ağza getiriyor. Mustafa Ali'nin sesi toprak altından gelirken bu durumu kim fark edecek? Meryem Ercan'ın peşinde ama bu sefer sonuç alabilecek mi? Nurcan Ercan'ın Duru tarafından saklanmış olabileceğini mi düşünüyor? Gençlerin orman gezisi ve söyledikleri şarkı eğlenceli dakikalar yaşatacak. Sevda ise bütün gün halı yıkarken görüntüleniyor. Cennet'in gelmesi dengeleri değiştirecek mi? Şakir ise evlilik yıl dönümünü yine unutmuştur ve başı büyük beladadır.

Her cumartesi saat 20:00'da ekrana gelen Kalk Gidelim dizisinde bu akşam yaşananlar herkesi çok meraklandırıyor. Kalk Gidelim 121. Bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. İyi seyirler…

26-09-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar