Kalp Atışı dizisinde Sultan şoku!

Kalp Atışı dizisinde Sultan şoku!
Kalp Atışı bu hafta yayınlanan son bölümüyle yine nefes kesti! Kalp Atışı dizisi 1 Aralık Cuma Akşamı yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Sevilen dizide bu hafta yine heyecan doruktaydı.

Ekranlarda yerini aldığı ilk günden beri gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalp Atışı'nda bu hafta yine heyecan doruktaydı.

Dizinin Show Tv ekranlarında bu cuma yayınlanan son bölümünde, Ali Asaf ve Eylül, karşılarına çıkan tüm engellere rağmen evlenirler. Ancak evlilik sonrası ilk görüntüler hiç de beklenildiği gibi olmaz. Eylül’ün kanlar içinde bir yatakta uyanması ve elleri kelepçeli evden çıkarılışı izleyenleri şoke eder.

Son iki bölümde ortaya çıkan Sultan kimdir? Ne yapmak istemektedir? Neden tamda Ali Asaf ve Eylül’ün en mutlu günülerinde ortaya çıkmıştır? Bütün bu merak edilen soruların cevabı önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümde olacak.

Merakla beklenen Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.sevilen dizi Kalp Atışı'nı her cuma Canlı Tv kalitesiyle izleyebilirsiniz.

01-12-2017
Yazar Hakkında
Yorumlar