Kara Tahta’nın Başrol Oyuncusu Furkan Andıç Ameliyat Oldu

Kara Tahta’nın Başrol Oyuncusu Furkan Andıç Ameliyat Oldu
TRT 1 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanmaya başlayan Kara Tahta’nın başarılı oyuncusu Furkan Andıç sette sakatlanmasının ardından ameliyat oldu.

TRT 1 ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanmaya başlayan ve Üs Yapım tarafından hazırlanan yeni dizilerden Kara Tahta’nın başrol oyuncusu Atlas karakterine hayat veren Furkan Andıç ameliyat oldu. Ünlü isim geçtiğimiz günlerde sette bir sahnede ters bir hareket yapmış ve sağ dizinden sakatlanmıştı. İlk müdahalesi sette bulunan sağlık ekiplerince yapılan Furkan Andıç daha sonra hastaneye kaldırılmış ve sağ dizinde menüsküs yırtığı tespit edilmişti. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanması gereken bölümü de bu sebeple yayınlanmamış ve dizi çekimine 10 gün süreyle ara verdiğini açıklamıştı. Edirne’de çekilen dizinin ara vermesiyle İstanbul’da özel bir hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu Furkan Andıç burada ameliyat oldu. Gelen ilk bilgilere göre başarılı oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu ve bir süre hastanede dinlenmesi gerektiği öğrenildi.

Yapımcı ve Yönetmen Ziyaret Etti

Üs Yapım tarafından TRT 1 için hazırlanan ve çekimleri Edirne’de devam eden Kara Tahta adlı dizinin başrol oyuncusu Furkan Andıç geçtiğimiz günlerde sette bir sahne çekimi sırasında sağ bacağından sakatlanmıştı. Başarılı oyuncu dün İstanbul’da bulunan özel bir hastanede ameliyat oldu. Yaklaşık 3 saat süren ameliyat sonrası Furkan Andıç’ın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Hastanede bulunan ünlü oyuncuyu dizinin yapımcısı Süreyya Yaşar Önal ve yönetmen Ender Mıhlar ziyaret etti. Süreyya Yaşar Önal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ünlü oyuncunun durumunu paylaştı. Süreyya Yaşar Önal paylaşımında “oyuncumuz sevgili Furkan Andıç’ın sakatlanması ekip olarak bizi ve tüm sevenlerini üzdü. İnşallah en kısa zamanda iyileşip aramıza ve setine dönecek. Geçmiş olsun Furkan” ifadelerini kullandı.

Kara Tahta Konusu ve Oyuncuları

Üs Yapım tarafından hazırlanan Kara Tahta dizisinde geçmişinde sorunlar yaşayan bir gencin memleketini terk etmesi ve öğretmen olarak yeniden memleketine ve kendi öğrencisi olduğu okula gelmesini anlatan dizi bir dram ve aşk dizisi olarak hazırlanıyor. Dizide genç öğretmen Atlas geri döndükten sonra geçmişinde kalan pek çok şeyle yüzleşmek ve hayata yeniden başlamak için çaba harcamaya başlar. Dizide Furkan Andıç, Miray Daner, Cengiz Bozkurt başrolleri paylaşıyor. Dizi her Çarşamba akşamı yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

01-05-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar