Kardeşlerim 6. bölüm izle!

Kardeşlerim 6. bölüm izle!
Kardeşlerim dizisi yeni bölüm izle. Kardeşlerim yeni bölüm tek parça full izle. Kardeşlerim yeni bölüm canlı izle. Kardeşlerim izle.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim, 6 yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve muhteşem senaryosu ile seyircinin gönlünü kazanmayı başaran Kardeşlerim, reyting rekorlarında da ilk sıralarda yer almakta. Peki Kardeşlerim yeni bölümde neler yaşanacak? Kardeşlerim dizisi oyuncuları kimler? Kardeşlerim 6. bölüm izle! Kardeşlerim 6. yeni bölüm ne zaman? Kardeşlerim 6 yeni bölüm izle. Kardeşlerim yeni bölüm full izle. Kardeşlerim yeni bölüm tek parça izle. Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Kardeşlerim, 6. yeni bölümü online olarak izlemek istiyorsanız bu yazımızı kontrol edebilirsiniz. Kardeşlerim 6. yeni bölüm full HD izlemek için tıklayınız.

NGM yapımın üstlendiği Kardeşlerim dizisinin yapımcılığını Nazlı Heptürk üstlenmektedir. Başrollerinde Celil Nalçakan'ın yer aldığı Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Yiğit Koçak, Su Burcu, Yazgı Coşkun, Aylin Akpınar, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Damlasu İkizoğlu, Gözde Türker, Kaan Sevi, Melis Minkari, İrem Salman, Lizge Cömert, Recep Usta gibi oldukça başarılı isimler yer almatadır.

Kardeşlerim 6. yeni bölümde neler yaşanacak?

Kardeşlerim yeni bölüm fragmanında Melis, artık Kadir'e açılmak ister ve ona bir sürpriz hazırlar. Ancak Kadir, zor durumda kalır. Öte yandan Şengül'ün kardeşlere karşı acımasız davranışları Orhan'ı çileden çıkarır. Akif, Nebahat ve Suzan etrafında olaylar kızışmaya başlar ve tüm gerçekler ortaya çıkmak için hazırlanmaktadır.

İyi Seyirler dileriz.

Kardeşlerim geçen hafta neler yaşandı?

Atv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kardeşlerim dizisinde, 5. yeni bölümde Akif ile Suzan öpüşürken Harika'ya yakalanmıştı. Tam anlamıyla köşeye sıkışan ikili ne yapacaklarını bilemezler. Akif herşeyin üzerini örtmeye çalışır ancak bu sefer başarılı olamaz. Kızı Harika'ya da yakalandıktan sonra iyice bunalıma giren Suzan, şok eden bir karar alır.Akif ve Nebahat ile birlikteyken aldığı boşanma kararını açıklayan Suzan, herkesi şaşkına çevirir. Öte yandan Şengül ile Nebahat'ın evine giderek zorla kendini işe aldırır. Asiye ile Doruk'un birlikte katıldıkları şarkı yarışmasına ise Harika daha fazla katlanamaz ve Asiye'yi köşeye sıkıştırır.

27-03-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar