Kasaba Doktoru'na Usta Oyuncu Sıra Dışı Bir Karakterle Katılıyor

Kasaba Doktoru'na usta oyuncu sıradışı bir karakterle katılıyor
TRT 1 ekranlarında yeni başlayan ve Cuma akşamları yayınlanan Kasaba doktoru dizisinin oyuncun kadrosuna yılların tecrübeli ismi Asuman Kostak dahil oldu.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve Cuma akşamları ekrana gelen Kasaba Doktoru yeni başlayan yapımlardan biri ve aldığı reytinglerle kanalın ve yapım şirketinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Yabancı bir diziden uyarlanan Kasaba Doktoru kadrosunda birbirinden ünlü isimlerle çalışıyor. Bir kasabada özel bir hastanede çalışan sağlık görevlilerinin hikayesini anlatan dizi her hafta çarpıcı ve sürükleyici hikayesiyle ekrana geliyor. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı ve yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği dizinin yönetmenliğini Arda Sarıgün üstleniyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosuna bu akşam yayınlanacak yeni bölümle birlikte bir usta isim daha katılıyor. Dizide bir huzurevinden hastaneye gelen bir hastayı canlandıracak olan başarılı oyuncu Asuman Kostak hikayeye Suzan karakteriyle dahil oldu.

Kokoş ve Marjinal Bir Hasta: Suzan

TRT 1 ekranlarında Cuma akşamları seyirciyle buluşan ve aldığı reytinglerle gelecek dönemde de yayın garantisi alan Kasaba doktoru oyuncu kadrosuna bir usta ismi daha dahil etti. Huzurevinden hastaneye gelen yaşlı, kokoş ve marjinal bir tip olarak hikayeye dahil olan Suzan karakteri seyirciye ilginç gelecek bir hikayeye sahip. Aynı zamanda hastanedeki doktor ve çalışanları da zorlayacak olan Suzan’ın hikayesi sevilecek gibi görünüyor. Dizide yer alan Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Kahraman, Sinan Demirer, Vildan Atasever, Barış Yalçın, Fatih Yücebağ ismine ek olarak yılların tecrübeli oyuncusu Asuman Kostak da dizinin kadrosuna dahil oldu.

Asuman Kostak Kimdir?

Kasaba Doktoru’nun oyuncu kadrosuna dahil olan başarılı ve yılların deneyimli oyuncusu Asuman Kostak 1953 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. Dizi ve sinema filmlerinin aranılan yardımcı oyuncularından olan Asuman Kostak son olarak Yasak Elma dizisinde rol almıştır. Bugüne kadar onlarca farklı yapımda rol alan usta oyuncu performansıyla her yapıma damgasını vurmayı başarmıştır. Asuman Kostak’ın yer aldığı yapımlar arasında

·         Sırlar Dünyası

·         Sır Kapısı

·         Kurtlar Vadisi Pusu

·         Şevkat Yerimdar

·         Bana Masal Anlatma

·         Diriliş Ertuğrul

·         Zengin ve Yoksul

·         Kırmızı Oda

·         Sakarya Fırat

·         Aşk Tutulması

·         Aşk Bir Hayal

·         Kılıç Günü

·         Ana Sözü

·         Ve Yasak Elma gibi yapımlar yer almaktadır.

20-05-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar