Keremcem 100 Bin Takipçi Kaybedince Açıklama Yaptı

Keremcem 100 Bin Takipçi Kaybedince Açıklama Yaptı
Müzik ve dizi dünyasının ünlü isimlerinden olan Keremcem sosyal medya hesabından 100 bin takipçi kaybettiğini açıkladı ve sitemde bulundu.

Müzik ve dizi sektöründe adından söz ettiren ve özellikle rol aldığı dizilerdeki başarılı performansıyla göz dolduran ünlü isim Keremcem’den sevenlerine biraz sitemkar biraz da iddialı bir çıkış geldi. Son olarak Kimse Bilmez dizisi ile ekranlarda olan Keremcem müzik çalışmalarına da devam ediyor. Ancak son dönemde dizileriyle daha çok ön plana çıkan Keremcem pandemi dolayısıyla sosyal medya hesabından 100 binden fazla takipçi kaybettiğini belirtti ve takipçilerine sitem etti. Ünlü isim sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda biraz sitemkar biraz da ironik ifadeler kullandı. Ünlü isim kendisini takip eden ve daha sonra takipten vazgeçen sevenlerine seslenerek “gidip geri gelenler nasıl yüzüme bakacaklar şimdi” ifadelerini kullandı. Bu paylaşım magazin basını ve sosyal medyada bir anda gündem oldu.

Yüzüme Nasıl Bakacaklar?

Dizi, film ve müzik dünyasının sevilen isimlerinden Keremcem pandemi döneminde sosyal medya hesabını takip eden takipçilerinden 100 bin kişinin kendisini takibi bıraktığını yine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Ünlü isim paylaşımında “pandemi döneminde albüme yoğunlaştığım için sosyal medyada pek paylaşım yapamadım. Bir de o dönem bolca canlı yayınlar yapıldı, ben geri kaldım. Bir baktım 100 bin takipçim gitmiş. Albümüm çıkınca giden takipçilerim de geri gelecektir eminim, gidip geri gelenler yasıl yüzüme bakacaklar şimdi” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin bu paylaşımı kısa sürede büyük beğeni ve yorum aldı. Ünlü isim bir süre dizi ve filmlere ara vereceğini ve yeni bir albüm hazırlığında olduğunu belirtti. Keremcem “1.5 senedir bu albüme hazırlanıyorum. Oyunculuğa biraz ara verip, şarkı söyleyeceğim. Single yapmaktan sıkıldım, artık albüm yapma zamanı” ifadelerini kullandı.

Keremcem Kimdir?

Şarkılarıyla ve rol aldığı dizi ve filmlerle adından sıkça söz ettiren ve gençlerin sevgilisi haline gelen ünlü isim Keremcem 28 Aralık 1977 yılında Muğla’da dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimlerinin üniversite eğitimini tamamlayan Keremcem ilk bestesini 1996 yılında yapmıştır. Ünlü isim bugüne kadar pek çok albüme imza atarken aynı zamanda pek çok dizi ve filmde de rol almıştır. Keremcem’in rol aldığı yapımlar arasında, Kerem ile Aslı, Aşk Oyunu, İki Yabancı, Avrupa Yakası, Elif, Keskin Bıçak, Tövbeler Tövbesi, Merhaba Hayat, İksir: Dedemin Sırrı, O hayat benim, Küçük Ortak, Aşk ve Mavi ve Kimse Bilmez bulunmaktadır.

25-04-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar