Kırmızı Oda 33. Bölüm İzle

Kırmızı Oda 33. Bölüm İzle
Kırmızı Oda 33. Bölüm İzle; 16 Nisan Cuma akşamı 33. Yeni bölümüyle ekrana gelen Kırmızı Oda dizisinin yayınlanan 33. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberinizde!

Kırmızı Oda 33. Bölüm İzle; Oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Gülçin Kültür Şahin, Erkan Petekkaya, Yiğit Özşener, Esra Ronabahar, Itır Esen ve Uğur Yücel’in rol aldığı Kırmızı Oda bu akşam saat 20.00’da 33. Yeni bölümüyle Tv 8 ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Sezonun en çarpıcı yapımlarından biri olan ve gerilim, dram ve psikoloji türünde hikayeleri seyirciyle buluşturan Kırmızı Oda her hafta Cuma akşamları seyircinin en çok izlediği yapımlardan biri olarak ön plana çıkıyor. Dizinin yayınlandı günden itibaren bölümlük hikaye ve bölümlük konuklarla izleyicinin dikkatini çekmesi ve her hafta üzerine koyarak yoluna devam etmesi gelecek sezonda da ekranda olacağını gösteriyor. Ünlü yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanan Kırmızı Oda her hafta saat 20.00’da Cuma akşamları Tv 8 ekranında seyirciyle buluyor.

Kırmızı Oda Son Bölümde Neler Yaşandı?

Tv 8 ekranlarının sevilen ve her hafta iple çekilen dizi Kırmızı Oda ekran yolculuğuna devam ediyor. Hikayeleri kadar hikayelerde rol alan oyuncularla da dikkatleri çeken Kırmızı Oda son yayınlanan bölümde yine seyirciyi ekrana bağlamayı başardı. Özellikle Delikanlı Sadi hikayesi ile seyirciyi gözyaşlarına boğan Kırmızı Oda’da son bölümde Sadi’nin en yakın arkadaşlarından Emre’nin hastalık ve teresiz bakım sebebiyle ölmesi derin bir üzüntü yaşattı. Ayrıca Zafer’in babası Vahit’te kırmızı Oda’ya ilk kez gelerek Doktor hanım’ın karşısına geçmiştir.

Kırmızı Oda 33. Bölümde Neler Yaşanacak?

Tv 8 ekranlarının sevilen ve heyecanla takip edilen dizisi Kırmızı Oda bu akşam 33. Yeni bölümüyle ekrana geliyor. Seyircinin her hafta Cuma akşamlarını iple çektiği dizi Kırmızı Oda’da bu akşam Delikanlı Sadi’nin hikayesi devam ediyor. Delikanlı Sadi Emre’nin kaybından sonra yaşadığı derin acıyla bu kez yine yüzleşiyor ve Miço’nun başına gelenleri Doktor hanım’a anlatıyor. Her hafta Doktor hanım’ın karşısında yer alan Delikanlı Sadi panik atak hastalığının temellerinin aslında ta çocukluğunda yattığını öğreniyor. Öbür taraftan eşi Nihal için Doktor Hanım’a gelen ve ardından kendisine de randevu almaya başlayan ve en sonunda babası Vahit’i de Manolya Hanım’ın karşısına getiren Zafer Bey bu bölümden itibaren daha da derinlere inan hikayesiyle yüzleşmeye başlıyor. Annesi, babası ve evlendi Nihal Hanım hakkında düşündüklerini açıklarken aslında neyi nerde yanlış yaptığını da anlatıyor ve anlıyor. Yine Nihal Hanım ise yavaş yavaş Doktor hanım’a açılmaya başlıyor. Vahit Bey ise tavırlı geldiği Oda’da bu sefer daha bir rahatlamış olarak bulunuyor. Kırmızı Oda bu akşam saat 20.00’da Tv 8 ekranlarında.

16-04-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar