Kırmızı Oda’da Adını Duyuran Cemre Melis Çınar Kaderimin Oyunu Dizisinin Kadrosuna Katıldı

Kırmızı Oda’da Adını Duyuran Cemre Melis Çınar Kaderimin Oyunu Dizisinin Kadrosuna Katıldı
Star Tv Ekranlarında Yayınlanacak Olan Kaderimin Oyunu Adlı Diziye Son Olarak Kırmızı Oda’da Rol Alan Cemre Melis Çınar Dahil Oldu.

Star Tv bu sezon yaz aylarında ekrana getirdiği dizilerle adını duyurdu. Kanalda ekrana gelen yaz sezonu dizileri Eylül 2021 sezonunun başlamasıyla bir bir final yapmaya başladı ve kanalın ekranlarında dizi sayısı diğer kanallara göre çok azaldı. Bunun üzerine yeni dizilerle ekranını güçlendirmek ve seyirciyi kendi kanallarına çekmek isteyen Star Tv yöneticileri yapım şirketleriyle görüşerek yeni dizlerin hazırlıklarına başladı. Bu dizlerden biri olan ve NGM Medya tarafından hazırlıkları süren Kaderimin Oyunu dizisi geçtiğimiz günlerde sete çıkarak çekimlere başladı. Yakın bir zamanda ekrana gelerek reyting mücadelesinin içine girecek Kaderimin Oyunu’nun kadrosunda ünlü isimler yer alıyor. Akın Akınözü, Öykü Karayel, Sarp Apak gibi usta isimleri kadrosunda buluşturan diziye bir ünlü isim daha katıldı. Son olarak Kırmızı Oda’da adını duyuran başarılı ve genç oyuncu Cemre Melis Çınar’da Kaderimin Oyunu’nun kadrosuna dahil oldu.

Kırmızı Oda’dan Kaderimin Oyunu’na

Star Tv için NGM Medya tarafından hazırlıkları ve çekimleri devam eden Kaderimin Oyunu adlı dizinin oyuncu kadrosuna bir ünlü isim daha katıldı. Akın Akınözü, Öykü Karayel ve Sarp Apak gibi ünlü isimleri buluşturan diziye şimdi de Cemre Melis Çınar katıldı. Halen çekimleri devam eden diziye Cemre Melis Çınar Meral karakteriyle dahil oldu. Son olarak Kırmızı Oda’da Alya’nın annesi karakterini canlandıran ve tüm otoriterlerden tam not olan genç isim burada seyircinin büyük beğenisini kazanmıştı. Şimdide yine kendini gösterebileceği bir dizi olan kaderimin Oyunu’nun kadrosuna dahil olan oyuncunun buradaki performansı merak ediliyor. Oyuncunun sevenleri ise şimdiden Kaderimin Oyunu’nu ve burada Meral karakterini canlandıracak Cemre Melis Çınar’ı merakla bekliyor.

Kaderimin Oyunu Konusu Ne?

Oyuncu kadrosunda Akın Akınözü, Öykü Karayel, Sarp Apak, Cemre Melis Çınar, Meriç Aral, Kaan Çakır ve Esra Dermancıoğlu’nun yer aldığı Kaderimin Oyunu yakında Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Dizide üvey annesiyle büyüyen Asiye henüz 17 yaşındayken Cemil’e kaçar. Asiye’nin 2. çocuğu Umut’a hamile olduğu sırada kocası Cemal gittikçe içine kapanır ve evi terk eder. Zengin bir kadın olan Helin Demirhan’la tanışan Cemal’in aklı hala eşi Asiye’dedir ancak zengin ve rahat bir hayatı seçer ve Helin Demirhan ile kalır. Cemal’in gidişiyle yalnız kalan Asiye’nin hayatı ise Demirhan ailesinin müştemilatında büyüyen Mahir ile tanışmasıyla tamamen değişir. Kaderimin Oyunu yakında Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

20-10-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar