Gönül Dağı'nın Yıldızı Serkan Kuru Boşandı

Gönül Dağı'nın Yıldızı Serkan Kuru Boşandı
Gönül Dağı dizisinin başarılı oyuncularından Doktor Kenan karakterine hayat veren Serkan Kuru ile eşi Gökcan Gökmen geçtiğimiz günlerde anlaşmalı olarak boşandı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve cumartesi akşamlarının en çok seyredilen dram komedi türündeki Köprü Film imzalı Gönül Dağı dizisi son iki sezona damgasını vuruyor. Oldukça sakin ve ancak hayatın içinden konulara sahip olan dizi Bir Bozkır Masalı temasını vurguluyor. Gedelli Kasabasında yaşayana insanların günlük, sıradan gibi görünen ancak aslında insanın hayatında büyük etkileri ve yeri olan konuların hikayeleştirildiği dizide birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Sık sık yeni oyuncularla kadrosunu güçlendiren ve yine sık sık hikayeden oyuncuların ayrıldığı diziye sonradan dahil olan etkili hikayesiyle bir anda seyircinin dikkatini çeken başarılı oyunculardan Serkan Kuru yine kendisi gibi oyuncu olan eşi Gökcan Gökmen’le anlaşmalı olarak boşandı.

Tek Celsede Ayrıldılar

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Doktor Kenan karakterini canlandıran ve diziye ikinci sezonda dahil olan ve dizinin fenomen karakterlerinden Veysel’in kaybolan abisi olarak ortaya çıkan Doktor Kenan karakterini canlandıran başarılı oyuncu Serkan Kuru ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Gökcan Gökmen anlaşmalı olarak boşandı. Başarılı iki oyuncu Hatçe Sosyetede ve Kaşıkçı Güzeli adlı yapımlarda birlikte rol aldıktan sonra nikah masasına oturmuşlardı. Çiftin fikir anlaşmazlıkları sebebiyle ayrılık kararı aldığı ve anlaşmalı olarak geçtiğimiz hafta boşandıkları öğrenildi. Başarılı oyuncu Serkan Kuru’nun ayrıca ilk evliliğinden olan bir kızı bulunuyor.

Serkan Kuru Kimdir?

Şu sıralar TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Doktor Kenan karakterini canlandıran başarılı oyuncu Serkan Kuru 18 Haziran 1978 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuğa yönelen Serkan Kuru bugüne kadar pek çok yapımda rol almıştır. İlk olarak Terme çayı adlı filmle kamera karşısına geçen oyuncu daha sonra birçok yapımda rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı yapımlar arasında

·         Gönül Dağı

·         Savaşçı

·         Tatlı Bela

·         Meleklerin Aşkı

·         Çılgın Kolej

·         Sinyalciler: Son Akşam Yemeği

·         Bahtiyar Ölmez

·         Evlenmeden Olmaz

·         Çanakkale Yüzyıllık Mühür

·         Kara Para Aşk

·         Şevkat Yerimdar

·         Nizama Adanmış Ruhlar

·         Bekle Beni Yarın

·         Taş Mektep

·         Elde Var Hayat

·         Ritmini Arayan Kalpler ve

·         Yüksek Yüksek Tepelere Ev Kurmasınlar bulunmaktadır.

06-07-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar