Mahkum 6. Bölüm İzle

Mahkum 6. Bölüm İzle
Mahkum 6. Bölüm İzle; 20 Ocak Perşembe akşamı 6. Yeni bölümüyle ekrana gelen Mahkum’un yayınlanan 6. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Mahkum 6. Bölüm İzle; Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu ve Muharrem Türkseven’in yer aldığı Mahkum bu akşam saat 20.00’da 6. Yeni bölümüyle Fox Tv ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. Sezona geç başlayan ve uyarlama bir dizi olan mahkum ilk bölümünden itibaren seyircinin dikkatini çekmeyi ve reytinglerde iyi bir oran yakalamayı başardı. MF Yapım tarafından hazırlanan dizi bir savcının ailesini öldürmediğini ispat etme çabasını ve bu sırada da ailesinin katilini bulmaya çalışmasını anlatıyor. Savcı Fırat Bulut ailesini öldürme suçundan hapishanededir ve ömür boyu hapisle yargılanmaktadır. Ancak Fırat Bulut kendisine atılan suçları işleyip işlemediğini bilmemektedir çünkü hafızasını kaybetmiştir. Fox Tv ekranlarında Perşembe akşamların yayınlanan Mahkum 6. Yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’da Fox Tv ekranlarında.

Mahkum Son Bölümde Neler Yaşandı?

MF yapım tarafından hazırlanan ve uyarlama bir dizi olan Mahkum her Perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde Savcı Fırat Bulut hapishanede intihar etmek üzereyken koğuş arkadaşı Ali’nin söyledikleriyle bu eylemden vazgeçer. Ali’nin bildikleri Fırat için hayati değerdedir ancak Ali tahliye edilmek üzeredir. Ali’yi bulma ve konuşma görevi ise Avukat Cemre’ye düşer. Öbür taraftan Barış Yaseri öldürdüğü ikisi Savaş Yaseri’nin kimliğinde kalmaya devam etmektedir.

Mahkum 6. Bölümde Neler Yaşanacak?

Fox Tv’nin seyirciyi ekrana bağlayan başarılı dizisi Mahkum bu akşam 6. Bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde kaza yapan sevgilisi Büge’nin yardımına koşan Barış onun suçunu üstlenir ve bağlantılarını da kullanarak savcı Fırat’ın koğuşuna girmeye çalışır. Barış bu sırada dört duvar arasında kalarak Fırat Bulut’un neleri hatırlayıp neleri hatırlamadığını anlamaya çalışacaktır. Nazlı’nın yaşadığını öğrenip yeniden umutlanan Fırat, cinayet gecesi ile ilgili kilit bir an daha hatırlar. Bir yandan hafızasının sınırlarını zorlayıp bir yandan kızına ulaşmalıdır. Nazlı’ya giden yol ise gizemi çözülemeyen Ali’den geçmektedir. Bütün bunlar karşısında Fırat2a en büyük yardım yine avukatı Cemre’den gelecektir. Ancak Fırat’ın yanına hapse giren Barış’ın yapacakları her şeyi zora sokacaktır. Bu arada Fırat’ın Barış’ı hatırlayıp hatırlayamayacağı ise merak edilmektedir. Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Mahkum bu akşam 6. Bölümüyle ekrana geliyor.

20-01-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar