Mahsun Kırmızıgül'ün Gençliğini Oğlu Oynayacak

Mahsun Kırmızıgül'ün Gençliğini Oğlu Oynayacak
Mahsun Kırmızıgül tarafından hazırlıkları süren Prestij Meselesi adlı filmde ünlü isim Mahsun Kırmızıgül’ü oğlu Mahmut canlandıracak.

Son zamanlarda en çok merak edilen sinema filmlerinden biri olan ve şu sıralar hazırlıkları halen devam eden Perestij meselesi Filmi sinemaseverler tarafından heyecanla bekleniyor. Özellikle 1990’lı yılların müzik dünyasına damgasını vuran Prestij Müzik’in kuruluş hikayesini anlatacak film ünlü isim Mahsun Kırmızıgül tarafından hazırlanıyor. 90’lı yılların müzik camiasında yaşananları anlatan ve Hilmi Topaloğlu’nun kurduğu ve dönemin en ünlü şarkıcılarını bünyesine toplayan Prestij Müziğin hikayesini anlatan filmde pek çok ünlü ismin hikayesi anlatılıyor. Mahsun Kırmızıgül, Özcan deniz, Haluk levent, Alişan gibi pek çok ünlünün 90’lı yıllardaki hikayesine değinecek filmde bu isimleri birbirinden yetenekli isimler canlandıracak. Ancak bu oyuncular içinde Mahsun Kırmızıgül’ü canlandıracak isim özellikle seçildi. Mahsun Kırmızıgül’ün gençliğini canlandıracak isim olarak ünlü ismin oğlu Mahmut Kırmızıgül seçildi.

Babasına Benzemek İçin Özel Olarak Çalışıyor

Bugüne kadar birbirinden başarılı ve çok seyredilen sinema filmlerine imza atan ünlü isim mahsun Kırmızıgül şu sıralar yeni filmi Prestij Meselesi üzerinde yoğun mesai harcıyor. Mahsun Kırmızıgül bir zamanlar bünyesinde albümler çıkardığı Prestij Müziğin hikayesini anlatacağı film için cast çalışmalarına devam ediyor. Ünlü isim Mahsun Kırmızıgül’ü filmde canlandıracak isim olarak oğlu Mahmut seçildi. Mahmut Kırmızıgül filmde rol almak için oyunculuk eğitiminden, fiziki görünümüne kadar pek çok konuda çalışmalar yapmaya başladı. Özellikle oyunculuk eğitimleri konusunda aylardır çalışan Mahmut Kırmızıgül ayrıca babasına benzemek için 8 kilo verdi. Kilo vermesiyle birlikte 90’lı yılların Mahsun Kırmızıgül’ün birebir kopyası haline gelen ünlü isim çalışmalarına halen devam ediyor.

Prestij Meselesi Filmi Oyuncu Kadrosu

Mahsun Kırmızıgül tarafından hazırlanan ve şu sıralar sete çıkmak için son çalışmaları yapan Prestij Meselesi filminde birbirinden ünlü isimler rol alıyor. Filmde, Özcan deniz, Mahsun Kırmızıgül, Haluk levent, Alişan gibi ünlü isimlerin 90’lı yıllardaki halleri ve ünlü olma hikayeleri ele alınacak. Filmde rol alacak oyuncular arasında ise, Erkan Petekkaya, Engin Hepileri, Şebnem Bozoklu, Eser Yenenler, Melisa Döngel, Biran Damla Yılmaz, Mahsun Kırmızıgül ve Aslıhan Güner yer alacak. Filmin çekimleri çok yakında başlayacak.

24-09-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar