Maria ile Mustafa 7. Bölüm İzle

Maria ile Mustafa 7. Bölüm İzle
Başrollerini Jessica May ve Hilmi Cem İntepe'nin paylaştığı Maria ile Mustafa 7. bölümü izlemek için bağlantı linkine haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte dizinin detayları!

NTC Medya tarafından yapılan Faruk Teber yönetmenliğinde Çekilen Maria İle Mustafa, Kolombiyadan babasından kalan mirası bulmak için Ürgüp'e gelen MAria'anın ailesinin isteği biri ile evli olmasına rağmen Maria'a 'ya aşık olan Mustafa'nın imkansıza yakın aşkını anlatıyor. İki kadın, bir adam ve aile büyüklerinin sarmaşık misali birbirlerine karışan ilişkilerinin yaşandığı dizinin bu akşam yeni bölümü yayınlanacak. 18 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak Maria İle Mustafa 7. Bölüm İzlemek İçin aşağıdaki bağlantı linkini kullanarak ulaşabilirsiniz. Detaylar haberimizde!

MARİA İLE MUSTAFA 7. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Maria İle Mustafa 7. Bölüm İzle! Başrollerinde Hilmi Cem İnteme, Jessica May ve Tamer Levent'in yer aldığı Atv'nin zirve dizilerinden biri olan Maria ile Mustafa son bölümü ile bu akşam yayınlanacak? Maria ile Mustafa son bölümde neler olacak? Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde, Maria herşeyi göze alıp Mustafa ile konakta yaşamaya karar vermişti. Ancak herşey gözünde görünen kadar kolay olmayacaktır. Maria evde sessiz sedasız yaşamaya devam ederken duymaması gereken bir bilgiye şahit olur. Melek'in babasının bir Candemir olmasığını öğrenir. Gonca ise Maria'nın bu bilgiye ulaşmasının ardından hemen plan yapar. 

Yaptığı planların ayağına dolaşacağından haberdar değildir.  Mustafa bu plan ile canından mı olacaktır? Haşmet ve Galip ise yine planlar içindedir. Mustafa  ve Kudret Candemir'den intikam almak için Üzüm bağlarını kullanarak göz dağı vermek isterler. Kudret Candemir boş durmaz. Onların hamlesine daha büyük bir karşılık verince Candemirler ve Yalçınoğulları arasında düşmanlık daha da büyüyecektir. 

Nisan, Zeyno ve Rüzgar birlikte partiye katılırlar. Partide Olay çıkar.  Çıkan olayları saklamak isterlerken Nihat ve Nadire'de olaylara dahil olur. Birbirine karışan olay silsilesinde Nisan ve Zeyno başlarını nasıl kurtaracaklar? Hepsi ve daha fazlası Maria ile Mustafa son bölümünde bu akşam izleyebilirsiniz. 

18-10-2020
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar