Maria ile Mustafa dizisinden şok haber! Final mi yapıyor?

Maria ile Mustafa dizisinden şok haber! Final mi yapıyor?
Yeni sezona iddialı bir giriş yapan Maria ile Mustafa dizisinden şok bir haber geldi. Atv'de yayınlanan Maria ile Mustafa final mi yapıyor? İşte detaylar...

Yeni sezonda yayınlanmaya başlayan dizilerden olan Maria ile Mustafa hakkında şok bir iddia gündeme geldi. Maria ile Mustafa dizisinin yakında final yapacağı iddiası seyirciyi şaşırttı. Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Yeşilçam'ın usta oyuncularından Tamer Levent'in başrollerde olduğu dizi dikkat çeken bir senaryoya sahipti. Kolombiyalı Maria ile Ürgüplü Mustafa'nın hikayesinin anlatıldığı dizi Kapadokya Ürgüp'te çekiliyor.

Maria ile Mustafa final mi yapıyor?

NTC Medya tarafından projelendirilen Maria ile Mustafa dizisi Atv ekranlarında pazar akşamları seyirciyle buluşuyor. Maria ile Mustafa şuana kadar 5 bölüm yayınlandı. Konusu, çekim mekanları ve oyuncuları ile dikkat çeken dizilerden biri olsa da istenen reyting oranı yakalanamayınca Maria ile Mustafa dizisinin final yapacağı iddiası gündeme geldi. NTC Medya'nın yapımını, Mehmet Yiğit Alp'in yapımcılığını üstelendiği dizinin 5. Bölümü geçen pazar akşamı yayınlanmıştı. Maria ile Mustafa reyting sıralamasında ilk 10'a girse de istenen başarı yakalanamadı.

Maria ile Mustafa Kapadokya'da çekiliyor

Maria ile Mustafa dizisinin kadrosunda Hilmi Cem İntepe, Jessica May, Tamer Levent, Rahmi Dilligil, Alpay Atalan, Ezgi Çelik, Haki Biçici, Zeynep Gülmez gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Kapadokya'da çekilen dizide usta oyuncu Haldun Boysan'ın ani vefatı yaşanmış ve Boysan yerine kadroya Rahmi Dilligil dahil olmuştu. Senaryosu ile dikkat çeken Maria ile Mustafa dizisinde, Kolombiyalı Maria babasından kalan miras için Ürgüp'e gelmesi ve burada Mustafa ile tanışmasıyla başlayan bir aşk hikayesi anlatılıyor.

Maria ile Mustafa'nın aşkı engelleri aşacak mı?

Hilmi Cem İntepe'nin canlandırdığı Mustafa ile Jessica May'ın canlandırdığı Maria'nın geleneklere takılan hikayesi ekrana yansıyor. Yeni sezonda başlayan ve 11 Ekim pazar günü 6. Bölümü yayınlanacak Maria ile Mustafa dizisinde Maria'nın hamileliği tüm dengeleri değiştirmişti. Ürgüp'ün zengin ailelerinden birinin veliahtı olan Mustafa'nın Kolombiyalı Maria ile yaşadığı aşk tüm engelleri aşacak mı? Final yapacağı iddiaları ile gündeme gelen Maria ile Mustafa ilk 5 bölümde dikkat çekmeyi başardı. Maria ile Mustafa dizisinin final kararı ile ilgili henüz yapım şirketi veya kanaldan bir açıklama yapılmadı.

07-10-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar