MasterChef Türkiye 126. bölüm izle

MasterChef Türkiye 126. bölüm izle
MasterChef Türkiye 126. bölüm izle; MasterChef Türkiye, yeni bölümde Konya'da. Son bölümü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

MasterChef Türkiye 126. bölüm izle: Sevilen yarışma programı MasterChef TürkiyeTV8 ekranlarında, 21 Aralık Pazartesi akşamı 126. bölümüyle ekrana geliyor. Yeni ve Final haftasına başlayan yarışma izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Son bölüm izlemek için televizyon başına geçen izleyicilerin dışında internet üzerinden de milyonlarca izleyici izleyecek. Ancak istenildiği gibi dizi ve yarışmaların bölümleri her adreste full HD ve tek parça olarak izlenemeyebiliyor. Bu nedenle izleyiciler MasterChef Türkiye'nin bu akşam ekrana gelecek bölümünü yüksek görüntü kalitesinde izleyebilecekleri bir internet sitesi arayışındalar.

Canlitv.com üzerinden MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünü full HD ve tek parça olarak gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız MasterChef Türkiye yarışmasının 126. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

MasterChef Türkiye 126. bölüm izle

Acun Medya imzalı yarışma programı TV8 ekranlarında bu akşam yepyeni bir haftaya merhaba diyecek. Üstelik bu hafta çok anlamlı ve özel olacak. MasterChef Türkiye yarışmasını heyecanla takip eden izleyiciler yeni bölümün başlamasını sabırsızlık ile bekliyor. Aylardır süren MasterChef Türkiye serüveni son haftaya gelirke, bu akşam ki yeni bölüm yarışmacılar için büyük önem taşıyor. Yarışmada fazlaca yol kateden yarışmacılar buraya kadar gelmiş ve son 4'e kalmışken elenmek istemiyor. Ancak yarışmacılar en fazla bu haftaki bölümlerde zorluk yaşayacaklar. Biraz stresli geçecek bu akşam ki bölümde 100 Bin kişi arasından elenerek son dörde kalanlardan bir kişi bu akşam eleme adayı. Bu akşam saat 20:00'da TV8'den ekrana gelecek yeni bölüm tek parça ve full HD olarak hangi adresten izlenir? Sayfada yer alan bağlantıya tıklayarak yeni bölümü izleyebileceğiniz internet adresine ulaşabilirsiniz. MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşanacağı da fazlasıyla merak ediliyor. Ona da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

MasterChef Türkiye 126. Bölüm Özeti

Dün akşam yapılan MasterChef Türkiye'de son beşe kadar gelerek yarışmaya veda eden arkadaşımız Eray oldu. Büyük ödül haricinde hayallerine de veda eden yarışmacının ardındna bu akşam yepyeni bir hafta ve en özel hafta başlıyor. Final haftası. 126 bölüm boyunca yarışan 22 yarışmacıdan geriye kalan dört isim isimlerine düzenlenmiş dört şef önlüğü ile haftaya merhaba diyorlar. Üstün başarı gösteren Serhat, Özgül, Barbaros ve Emir şef önlüklerini giyip yarışmanın konusunu belirleyecek tabak ise Rafet İnceşef'i konuk edecek. Bu akşam bir eleme adayının ismini daha belirlemek üzere Rafet Şefin tabağını sunacaklar. 

21-12-2020
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar