MasterChef Türkiye 130. bölüm izle

MasterChef Türkiye 130. bölüm izle
MasterChef Türkiye 130. bölüm izle; MasterChef Türkiye, yeni bölümde Konya'da. Son bölümü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

MasterChef Türkiye 130. bölüm izle: Sevilen yarışma programı MasterChef TürkiyeTV8 ekranlarında,  27 Aralık Pazar akşamı 130. bölümüyle ekrana geliyor. Yeni ve Final haftasına başlayan yarışma izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Son bölüm izlemek için televizyon başına geçen izleyicilerin dışında internet üzerinden de milyonlarca izleyici izleyecek. Ancak istenildiği gibi dizi ve yarışmaların bölümleri her adreste full HD ve tek parça olarak izlenemeyebiliyor. Bu nedenle izleyiciler MasterChef Türkiye'nin bu akşam ekrana gelecek bölümünü yüksek görüntü kalitesinde izleyebilecekleri bir internet sitesi arayışındalar.

Canlitv.com üzerinden MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünü full HD ve tek parça olarak gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız MasterChef Türkiye yarışmasının 130. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

MasterChef Türkiye 130. bölüm izle

Acun Medya imzalı yarışma programı TV8 ekranlarında bu akşam altı aydır son eleme oyunu oynanacak. Üstelik bu eleme akşamı çok anlamlı ve özel olacak. MasterChef Türkiye yarışmasını heyecanla takip eden izleyiciler yeni bölümün başlamasını sabırsızlık ile bekliyor. Aylardır süren MasterChef Türkiye serüveni son haftaya gelinirken, bu akşam ki yeni bölüm yarışmacılar için büyük önem taşıyor. Yarışmada fazlaca yol kateden yarışmacılar buraya kadar gelmiş ve son 4'e kalmışken elenmek istemiyor. Ancak yarışmacılar en fazla bu haftaki bölümlerde zorluk yaşayacaklar. Biraz stresli geçecek bu akşam ki bölümde 100 Bin kişi arasından elenerek son dörde kalanlardan bir kişi bu akşam eleme adayı. Bu akşam saat 20:00'da TV8'den ekrana gelecek yeni bölüm tek parça ve full HD olarak hangi adresten izlenir? Sayfada yer alan bağlantıya tıklayarak yeni bölümü izleyebileceğiniz internet adresine ulaşabilirsiniz. MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşanacağı da fazlasıyla merak ediliyor. Ona da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

MasterChef Türkiye 130. Bölüm Özeti

MAsterChef Türkiye'de bu akşam son eleme gecesi yaşanacak. Serhat ve Barbaros finale çıkmayı garantilerken bu akşam oynanacak Çeyrek Final'de Özgül ve emir rakip olarak yarışacaklar. Final yemekleri Ali Nazik. Şeflerin elleri ile yaptığı lezzete en yakın lezzeti yapabilen yarışmacı final gecesine çıkmaya hak kazanacak. Bir Yarışmacısına daha veda edeceği gecenin kazananı kim olacak? Detaylar saat 20:00'de Tv8'de. 

27-12-2020
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar