MasterChef Türkiye 87.bölüm izle!

MasterChef Türkiye 87.bölüm izle!
27 Ekim Salı akşamına damga vuracak bir bölüm ile ekrana gelen yarışmamızın detaylarına MasterChef Türkiye 86.bölüm izle haberimizden ulaşabilirsiniz.

Tv8'in en çok sevilen ve hemen hemen her gün reyting sıralamarında zirveden düşmeyen yarışması MasterChef 87. Bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Bu akşam yayınlanacak Masterchef yeni bölümde bir dokunulmazlık oyunu gerçekleşecek. Bu akşam konsept ve dokunulmazlık oyunu değişiyor. Jüriler aradan çekiliyor? Peki yemeklerin tadımını kim yapacak? Tanya ve Özgül tadıma kimleri bırakacak? Çorba Konseptine göre yarışan takımlardan kazanan kim olacak? Masterchef 87. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz. İşte Detaylar. 

MASTERCHEF 87. BÖLÜMDE NELER OLACAK? 

Masterchef son bölüm izle! Büyük bir merakla İzlenen ve takip edilen, hemen her kesime hitap etmesinin dışında yemek ve dünya mutfakları hakkında teknik ve genel kültürümüzü zenginleştirecek bilgileri deneyimli ve alanında uzaman şeflerden dinlediğimiz Mastercef programında bu akşam konsept değişiyor. bu hafta Özgül mavi takıma kaptan seçilirken karşıısına ise rakip olarak Tanyayı getirdi. Bu akşam ki bölümde usta şefler aradan çekiliyor. Belirlenen konsept ise çorba. Mavi ve kırmızı takım farklı malzemeler ile aynı çeşit çorbaları takımlarından seçtikleri ikişer kişilik grupların beğenisine sunacaklar. Takımlardan seçilen kişiler gözleri bağlı şefler huzurunda takım yapacak ve kendi takımlarının yaptığı yemekleri bulmaya çalışacak. Şeflerin uyarıları dikkate alınarak yapılan yarışma da bu akşam değişen konsept yarışmanın gidişatını nasıl etkilecek?

İki takım arasında ilk dokunulmazlık oyununun oynanacağı ve yarışmacıların ecel teri dökecekleri yarışmada dokunulmazlığı kim alacak? Mavi ve Kırmızı takım yarışmacılarından istenen çeşitler ortaya çıkacak mı? Eray ve Barbaros arasındaki rekabet ve çekişme bu akşama nasıl yansıyacak? Heyecanla beklenen Masterchef Türkiye 87. bölüm bu akaşm saat 20:00'de TV 8 ekranlarında. Sizde haberimizdeki bağlantı linline tıklayarak yayını canlı izleyebilir, MAsterchef Türkiye son bölümde yaşanacakları öğrenmek için takipte kalabilirsiniz. 

İyi Seyirler. . . 

27-10-2020
Yazar Hakkında
Yorumlar