MasterChef Türkiye’nin Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

MasterChef Türkiye’nin Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!
Tv 8’in başarılı yemek yarışma programı MasterChef Türkiye’de son saymaya başlandı. Bu sezon 3. Sezonunu yaşayacak olan yarışma programının yayın tarihi belli oldu. İşte detaylar!

Tv 8 ekranlarında bir yarışma bitmeden diğeri başlıyor. Kanal adeta seyirciyi ablukaya almış durumda. Öyle ki daha Survivor heyecanı bitmeden Tv 8 ekranlarında başlayacak olan O Ses Türkiye ve Masterchef yarışmaları şimdiden heyecanla beklenmeye başlandı. Özellikle geçtiğimiz yıl büyük reyting oranlarını yakalayan ve seyircinin en az Survivor kadar ilgi gösterdiği Masterchef’in başlamasını dört gözle beklenmeye başlandı. Survivor’un yerine yayın akışında yer alacak olan yarışma programının başlama tarihi de belli oldu. Masterchef Türkiye Survivor 2020 biter bitmez ekranlara gelecek. Jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın yaptığı yarışma programı 3. Sezonuyla Tv 8 ekranlarında Survivor 2020’nin final tarihi olan 5 Temmuz’un hemen ardından 7 Temmuz Salı akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek. İşte detaylar!

Masterchef Türkiye 3. Sezon Tarihi Belli Oldu!

Tv 8’in başarılı yemek yarışma programı MasterChef Türkiye yeni sezon tarihi belli oldu. Kanalda bu sezon 3. Sezonu olacak olan ve geçtiğimiz sezon oldukça başarılı bir sezon geçiren yarışma programı reytinglerde de üst sıralarda yer almayı başardı. Yarışmanın kanalda yayınlanan Survivor 2020 yarışmasının final bölümünün ardından ilk bölümüyle ekrana geleceği açıklandı. Survivor’un büyük finali 5 Temmuz Pazar akşamı yayınlanırken MasterChef Türkiye 3. Sezonuyla 7 Temmuz Salı akşamı ekrana gelecek. Böylece kanalda bir büyük yarışma bitmeden diğeri başlamış olacak.

Acun Ilıcalı: MasterChef’e Başvurmayın!

Tv 8’in sahibi olan ve aynı zamanda Survivor’da sunuculuk ve yapımcılık yapan Acun Ilıcalı Survivor’dan yaptığı açıklamada halkın MasterChef için yoğun talepte bulunduğunu belirterek geçtiğimiz sezon MasterChef’te yarışmacı olan ve şimdilerde Survivor’da yarışmacı olan Yasin’e teşekkür etti. Ilıcalı “geçen sene o kadar güzel bir ekiptiniz ki, o kadar seyircimizin ilgisini çektiniz ki başvuru sayısını anlatamam. Yıkıldı ortalık. Herkes MasterChef’e girmek istiyor. Tanıtım anonsu atacağım, arkadaşlarım atma diye uyarıyor. Çünkü izdiham oldu. İlk defa başıma böyle bir şey geliyor, burada seyircilerimize sesleniyorum; Sevgili seyirciler lütfen MasterChef’e başvurmayın. Çok zor bakıyoruz diyorlar. Bu sezon çok değişik olacak, belli. Çok değişik isimler gelecek. Arkadaşlarımız şu anda bloke olmuş durumda, bu iş için çıldırmıyorsanız lütfen başvurmayın.” İfadelerini kullandı.

22-06-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar