Masumlar Apartmanı 33. bölüm izle

Masumlar Apartmanı 33. bölüm izle
Masumlar Apartmanı 33. bölüm izle. Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle. TRT 1 Masumlar Apartmanı canlı izle. Masumlar Apartmanı full HD izle.

Masumlar Apartmanı 33. bölüm izle. Trt 1 Masumlar Apartmanı canlı izle. Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle. Masumlar Apartmanı 33. bölüm tek parça izle. Masumlar Apartmanı 33. bölüm izle. Ekranların sevişlen dizisi Masumlar Apartmanı'nı canlı izlemek için aşağıdaki yazımızı gözden geçirebilirsiniz.

TRT 1 ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Masumlar Apartmanı, yepyeni bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. 11 Mayıs 2021 Salı gününde yeni bölümde yayınlanması planlanan Masumlar Apartmanı, tek parça olarak online izleyebilirsiniz. Peki Masumlar Apartmanı son bölümde neler yaşandı? Masumlar Apartmanı oyuncuları kimler? Masumlar Apartmanı sezon finali ne zaman? Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler yaşanacak?

Masumlar Apartmanı 33. bölüm izle

Masumlar Apartmanı 33. yeni bölüm full HD izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosunda Tansel Öngel, Atilla Şendil, Esra Ruşan, Metin Coşkun, Uğur Uzunel, Gizem Katmer, Emir Özden, Meriç Özkaya, Barış Bağcı, Açelya Devrim Yılhan, Ceren Yüksekkaya, Seda Akman, Selim Can Yalçın, Cem Avnayim gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır. Senaryosunda Deniz Madanoğlu ve Rana Mamatlıoğlu'nun yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinin yönetmen koltuğunda Çağrı Vila Lostuvalı, Ender Mıhlar ve Çiğdem Bozali yer almaktadır.

Masumlar Apartmanı son bölümde neler yaşandı?

Masumlar Apartmanı yeni bölümde İnci ile Barış'ın samimeyi Han'ın sinirlerini bozmaktadır. Öte yandan Hikmet bey ise isteme merasimi için herkesi telaşlandırır. Hikmet'in yaptıkları Han'ı çileden çıkarır. Naci ise Han'ın tedavi olma şartını kabul eder.

Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler yaşanacak?

Naci, tedavi için Hanile birlikte hastaneye gider ancak muane sonrasında Han'dan kaçar. SAfiye ise Naci'nin hastalığını öğrenir ve her şey gün yüzüne çıkar. Han'ın Naci'yi sakladığı gerçeğinin öğrenen İnci ve Safiye'nin tepkisi oldukça merak ediliyor. Tüm merak edilenleri Masumlar Apartmanı bu akşam yayınlanacak 33. yeni bölümde izleyebilirsiniz.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dizisi 33. yeni bölümü ile bu akşam 20:00'da sizlerle olacak!

11-05-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar