Masumlar Apartmanı 47. bölüm izle

Masumlar Apartmanı 47. bölüm izle
Masumlar Apartmanı 47. bölüm izle. Masumlar Apartmanı 47. yeni bölümü kesintisiz full Hd izleyin. Masumlar Apartmanı canlı izlemek için tüm ayrıntılar.

Masumlar Apartmanı 47. bölüm izle. Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam 47. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İzerken adeta nefesleri kesen bir bölümle daha karşı karşıya kalacağınız Masumlar Apartmanı'nda bu hafta Han ile eski nişanlısı Ceylan karşı karşıya gelirken, Safiyeise Naci'nin kitabevinin açılışına gidecek ve duygusal anlar yaşanacak. İşte Masumlar Apartmanı 47. yeni bölümü ile ilgili tüm ayrıntılar.

Başrollerinde Ezgi Molai Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Melisa Şenolsun'un yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi yepyeni bölümleri ile 2. sezonda da yayınlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümün ardından merakla beklenen Masumlar Apartmanı 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta yayınlanacak olan özetsiz yeni bölümde neler yaşanacağı merak konusu oldu. Tüm diziseverlerin merakla beklediği Masumlar Apartmanı 47. yeni bölümü canlı full Hd izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 47. bölüm izle

16 Kasım 2021 tarihinde yayınlanması planan Masumlar Apartmanı 47 bölümde Safiye 'Gülben benden nefret ediyor!' sözleri ile herkesi etkiledi. Safiye ile Naci arasında yaşanan duygusal yakınlaşma ise güzel haberlerin geleceğine işaret ediliyor. Tüm yaşananların ardından Gülben, Safiye'yi Naci'nin kitabevi açılışına gitmesine razı eder. Safiye'nin giyeceği kıyafete kadar herşeyi ayarlayan Gülben, sonunda ablasını kitabevine götürmeyi başarır. Kitabevine adım atar atmaz Naci'nin duygusal şarkılarına eşlik eden Safiye çok duygulanır. Öte yandan Han ise, eski sevgilisi Ceylan ile karşı karşıya gelecek. Peki Han ile Ceylan arasında neler yaşanacak?

Masumlar Apartmanı 47. bölüm özeti

Masumlar Apartmanı 47. bölüm izle; Masumlar Apartmanı'nda bu hafta yine heyecan dorukta olacak. Han ile Ceylan'ın karşı karşıya gelmesi ile tüm dengeler değişirken, Safiye ile Naci tarafında ise duygusal anlar yaşanacak. Gülben'in büyük çabası ile Naci'nin en mutlu gününde yanında olmaya karar vererek kitabevine giden Safiye, gözyaşlarına hakim olamayacak.

Masumlar Apartmanı yeni bölümde Naci'nin söylediği şarkı; Koray Avcı - Hoş Geldin.

Trt 1 ekranlarının uzun soluklu dizisi Masumlar Apartmanı her Salı 20:00'da yepyeni bölümleri ile sizlerle olmaya devam ediyor.

15-11-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar