Ünlü oyuncu Üç Kız Kardeş kadrosuna katıldı

Ünlü oyuncu Üç Kız Kardeş kadrosuna katıldı
Yeni dizi Üç Kız Kardeş dizisi için hazırlıklar devam ediyor. İclal Aydın'ın kitabından uyarlanan Üç Kız Kardeş kadrosuna ünlü bir oyuncu daha katıldı.

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Üç Kız Kardeş için hazırlıklar devam ederken oyuncu kadrosu da netleşiyor. Süreç Film tarafından hazırlanan Üç Kız Kardeş dizisi, İclal Aydın'ın çok okunan eseri Üç Kız Kardeş'ten uyarlanıyor. Merakla beklenen Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncu kadrosunda Reha Özcan ve İclal Aydın ismi kesinleşeneler arasındaydı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre Üç Kız Kardeş dizisine ünlü oyuncu Berker Güven de katıldı. Kanal D'de yayınlanması planlanan Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncu seçimleri için titiz bir çalışma yürütülüyor.

Üç Kız Kardeş oyuncu kadrosunda kimler var?

Üç Kız Kardeş dizisi 2022 sezonu için hazırlanan projelerden biri. İclal Aydın'ın popüler kitabı Üç Kız Kardeş'ten uyarlanan dizideki karakterler için birçok oyuncu ile görüşmeler yapılıyor. Reha Özcan'ın yer alacağı dizide Süreç Film yapım ekibi Berker Güven'le de prensipte anlaştı. Üç Kız Kardeş senaryosunun ana omurgasını oluşturan Türkan, Derya ve Dönüş karakterlerini kimin canlandıracağı ise merak konusu olmayı sürdürüyor. Dizide İclal Aydın ve Reha Özcan yaşları küçültülen kızların anne ve babasını canlandıracak. Erkan Birgören ve Betül Yağsağan'ın senaryosunu yazdığı Üç Kız Kardeş dizisini Eda Tokgöz yönetecek.

Üç Kız Kardeş dizisine katılan Berker Güven kimdir?

Üç Kız Kardeş dizisi 2022 sezonuna iddialı girmeye hazırlanıyor. Dizinin oyuncu seçimlerinde titiz bir çalışma devam ederken ünlü oyuncu Berker Güven'le anlaşma sağlandığı iddia edildi. Ekranın sevilen simalarından Berker Güven 7 Eylül 1994 İzmir doğumlu. Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Güven, Zalim İstanbul, Vatanım Sensin gibi birçok dizide yer aldı. Son olarak Show Tv'de yayınlanan Alev Alev dizisinde yer alan Berker Güven oyunculuk kariyerine 2017 yılında çekilen Babam filmiyle adım attı. Kendisinden 14 yaş büyük oyuncu Nihal Yalçın'la birlikte olan Berker Güven yeni yılda Üç Kız Kardeş dizisi ile ekrana dönmeye hazırlanıyor.  

15-11-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar