Masumlar Apartmanı'na ödül yağdı

Masumlar Apartmanı'na ödül yağdı
Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu'nun başrolde olduğu Masumlar Apartmanı dizisine ödül yağdı. Ezgi Mola ise Yılın Dizi Kadın Oyuncusu ödülünün sahibi oldu.

Masumlar Apartmanı iki sezondur en çok izlenen dizi olma başarısını sürdürüyor. Hikayesi ve oyuncu performanslarıyla izleyiciden tam not alan Masumlar Apartmanı'na ödül yağdı. Magazin Gazetecileri Derneği tarafından verilen Altın Objektif Ödülleri Törenine Masumlar Apartmanı oyuncuları damga vurdu. Yılın En İyi Dizi Kadın Oyuncusu Ödülü dizide Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola'ya verildi. Yılın En İyi Dizi Erkek Oyuncusu Ödülü'nün sahibi ise Han karakterini canlandıran Birkan Sokullu oldu. Masumlar Apartmanı dizisi ise Yılın En İyi Dizisi Ödülü'nün sahibi oldu.

Masumlar Apartmanı'na 3 ödül birden

TRT1'de Salı akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi iki sezondur başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve  psikolojik hikayesiyle dikkat çeken dizi ilk günden beri beğeniyle izleniyor. Psk. Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek hayat hikayelerinden derlediği kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı Altın Objektif Ödül töreninde de geceye damga vurdu. Oyuncularının tamamına yakının katıldığı geceden Masumlar Apartmanı 3 ödülle ayrıldı. Ezgi Mola ve Birkan Sokullu Yılın En İyi Dizi Oyuncu Ödülü'nü alırken Masumlar Apartmanı dizisi de Yılın En İyi Dizisi seçildi.

Ezgi Mola ödül töreninde kadı cinayetlerine değindi

Magazin Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Altın Objektif Ödül töreninde birçok televizyon yapımı ödül aldı. Birçok programcı, muhabir, ve oyuncuya farklı dallarda ödüller verildi. Yılın En İyi Kadın Oyuncusu Ödülü verilen Ezgi Mola ise konuşmasıyla dikkat çekti. Kadın Cinayetlerine değinen Ezgi Mola konuşmasıyla salondan alkış aldı. Ezgi Mola, "Kadın cinayetlerinin artık durdurulmasını istiyorum. Ve biz buraya huzurla gelebilelim istiyorum. Ve yasaların sonuna kadar da bizim yanımızda olmasını istiyorum" ifadelerini kullandı.Ezgi Mola ve Masumlar Apartmanı oyuncuları ödül töreninden samimi fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı. Tüm ekip aldıkları ödüllerin gururuyla salondan ayrılırken geçen sezon dizide İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah'ın anılmaması sosyal medya kullanıcılarından eleştiri aldı. Farah Zeynep Abdullah sezon finalinde diziden ayrılmıştı.

28-09-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar