Masumlar Apartmanı'nda yeni İnci karakteri belli oldu

Masumlar Apartmanı'nda yeni İnci karakteri belli oldu
Genç yaşına rağmen birçok yapımda rol alan Melisa Şenoolsun'un yer alacağı yeni projesi belli oldu. Ünlü oyuncu Farah Zeynep'in ayrıldığı Masumlar apartmanı dizisinde rol alacak.

Gülten Budayıcıoğlu'nun eserinden TRT1'e uyarlanan "Masumlar Apartmanı"nda yeni inci karakteri belli oldu. TRT 1'in . sezonunda da iddiasını sürdüren psikoloji dizisi Masumlar Apartmanı'nda geçtiğimiz sezon  İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah, diziden ayrılmıştı. Dizi severler 2. sezonunda Masumlar Apartmanı'na dahil olan karakteri merak ediyor. Şimdi detaylar

Masumlar Apartmanı'nda yeni İnci karakteri belli oldu

Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleme aldığı ve gerçeklere dayalı uyarlama dizinin başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar paylaşıyor. Farah Zeynep'in bir başka proje için diziden ayrılması sonucu dizi severler yeni İnci karakterini heyecanla bekliyordu. Dizinin 2. sezonunda yeni bir kadın başrol oyuncusunun girmesi netleşti. OGM Pictures imzalı dizinin yeni oyuncusu Melisa Şenolsun oldu.

Melisa Şenolsun Kimdir?

1996 İzmir doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümü mezunudur. 6 yaşından itibaren tiyatrolarda rol almaya başlayan Melisa Şenolsun, ünlü oyuncu Efecan Şenolsun'un da kardeşidir. Daha 6 yaşında oyuncu olmaya karar veren Melisa Şenolsun 7 sene boyunca jimnastik ve bale eğitimi aldı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda üniversite eğitimini tamamlayan genç oyuncu profesyonel kariyerine Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosu'nda başladı. Kariyerine 2015 yılında çevrilen Tatlı Küçük Yalancılar adlı diziyle başlayan Melisa Şenolsun, Kiralık Aşk dizisinde can verdiği Sude karakteriyle geniş hayran kitlesine ulaştı. Ünlü oyuncu son olarak Netflix'te yayınlanan Atiye dizisinde oynuyordu.

Rol adlığı yapımlar

2015 - Tatlı Küçük Yalancılar (Hande)
2015-2016 - Kiralık Aşk (Sude İplikçi)
2016-2017 - Umuda Kelepçe Vurulmaz (Ceren)
2018 - Nefes Nefese (Rüya Kıran)
2019 - Atiye (Cansu Özgürsoy / Elif Kurtiz)
2020 - Menajerimi Ara (Konuk Oyuncu)
2017 - Babam (Sinema Filmi)
2019 - Güzelliğin Portresi (Sinema filmi)

28-08-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar