Meme Kanseri Olan Canan Ergüder Setlere Dönüyor

Meme Kanseri Olan Canan Ergüder Setlere Dönüyor
Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara ile ekranlara gelen ünlü ve başarılı oyuncu kanser tedavisinin ardından setlere dönmeye hazırlanıyor.

Son zamanlarda ünlü isimler arasında sıklıkla görülen bazı hastalıklar sebebiyle ünlü isimler setlerden uzak kalarak tedavi amacıyla dinlenmeye çekiliyor ya da tedavilerini oluyorlar. Bu sebeple de hem setlerden hem de sevenlerinden uzak kalıyorlar. Son olarak Menajerimi Ara’da rol alan ve dizinin çekimleri sırasında meme kanserine yakalanan ve diziye veda eden ünlü oyuncu Canan Ergüder uzun bir tedavi sürecinin ardından yeniden setlere dönmeye hazırlanıyor. Başarılı ve güzel oyuncu yakalandığı meme kanserinin tedavisi sırasında uzak kaldığı setlere tedavi sürecinin tamamlanmasıyla dönme kararı aldı ve Ay Yapım tarafından Show Tv için hazırlıkları başlayan Oğlum dizisi ile görüşmelere başladı.

Canan Ergüder “Oğlum” Dizisinde

Son olarak Menajerimi Ara adlı yapımla seyirci karşısına çıkan ve bu diziyi sağlık sorunları sebebiyle bırakmak zorunda kalan güzel ve başarılı oyuncu Canan Ergüder yeniden setlere dönüyor. Ay Yapım tarafından Show Tv için hazırlıkları başlayan Oğlum dizisinde rol alması beklenen ünlü oyuncu yaklaşık bir yıldan fazladır ara verdiği setlere geri dönüyor. Meme kanseri tedavisi gören Canan Ergüder’in dizide aynı zamanda dizinin anlatıcısı olan Pedegog Demet’i canlandıracağı öğrenildi. Meme kanseri tedavisi gören ve bu hastalığı atlatmayı başaran usta oyuncu böylece uzun bir aradan sonra yeniden sevenleriyle buluşacak.

“Oğlum” Dizisi Hakkında!

Ay Yapım tarafından hazırlıkları başlayan Oğlum Dizisi’nin yönetmen koltuğunda son olarak Alev Alev’i yöneten Ahmet Katıksız oturacak. Cast çalışmaları başlayan dizinin oyuncu kadrosunda düşünülen isimler arasında Canan Ergüder, Timur Acar bulunuyor. Dizinin diğer karakterleri için ise çalışmaların devam ettiği öğrenildi. Show Tv’de ekrana gelmesi beklenen Oğlum dramatik bir dizi olarak öne çıkmış durumda. Bir anne ve çocuğunun ölümsüz bağı üzerine kurgulanan dizide dar gelirli bir ailenin 6 yaşındaki oğlu Kaan ve maddi durumu iyi olan başka bir ailenin 12 yaşındaki bilgisayar oyunu düşkünü oğlu Cem’in kesişen hikayelerini anlatacak dizi özellikle dramatik yönüyle seyirciyi etkisi altına alacak gibi görünüyor. 6 yaşındaki Kaan ile 12 yaşındaki Cem’in yollarının kesişmesi ve yaşanan korkunç bir olay sorası hikaye başlıyor. Hazırlıkları başlayan diziyle ilgili gelişmeleri sizlere aktarma devam edeceğiz.

22-11-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar