Mucize Doktor 60. Bölüm izle

Mucize Doktor 60. Bölüm izle
Nazlı’yla evlilik kararı alan Ali, uzmanlık sınavından dolayı gergindir. Üstelik Muhsin ondan bir ameliyat yapmasını ister. ancak ameliyata girecek kişi Muhsin'in babasıdır.

Sağlık dizilerinin revaçta olduğu bu sezon Fox Tv’de Perşembe akşamları yayınlanan Mucize Doktor 60. Yeni bölüme evlilik ve sınavla boğuşan Ali’nin mücadelesi damga vuruyor. Nazlı’yla evlilik kararının ardından uzmanlık sınavı Ali’yi köşeye sıkıştırmıştır. Riskli bir ameliyata girecek olan babası yüzünden Muhsin’in de başı derttedir. Ali bu riskli ameliyatı üstlenir. Uzmanlık kurulunun önünde gerçekleşecek ameliyatı yapacak olan Ali’yi bekleyen değişimin yer aldığı Mucize Doktor 60. yeni bölümüne buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi detaylar

Mucize Doktor 60. Bölüm izle

Genç yönetmen Yağız Alp Akaydın’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, yapımcılığını MF Yapım'ın, senaryosunu Onur Koralp ve Pınar Bulut’un üstlendiği uyarlama dizi Mucize Doktor Perşembe akşamları izleyicisiyle buluşuyor. Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal’ın başrol oynadığı sağlık dizisi Mucize Doktor dizisinde ayrıca Hazal Türesan, Murat Aygen, Özge Özder, Fırat Altunmeşegibi usta isimler de görev yapıyor.

Ali köşeye sıkışıyor

29 Nisan Perşembe akşamı Fox Tv’de yayınlanacak Mucize Doktor 60. Yeni bölümde Nazlı’yla evlilik kararı alan Ali, uzmanlık sınavı stresi yüzünden köşeye sıkışmıştır. Nazlı ise kendisine yüzük bile almayan Ali’nin kararından vazgeçme endişesini taşımaktadır.

Ani değişimler başlıyor

Hastanede Muhsin’in ise çok başka bir derdi vardır. Muhsin’le daima problemli ilişkisi olan babası rahatsızlanır. Müdahale edilen adamın riskli bir ameliyata girmesi gerekmektedir. Ameliyat riskli olunca Muhsin, Ali’den babasının ameliyatını yapmasını ister. Uzmanlık kurulunun gözleri önünde yapılması gereken bu  ameliyatı Ali kabul edecek mi? Hayatında ani değişimler gösteren Ali, tüm bunlarla baş edebilecek midir? Hepsi ve daha fazlası Mucize Doktor 60. son bölüm 29 Nisan Perşembe saat 20.00'de FOX Tv’de. Keyifli seyirler.

Mucize Doktor son bölümde neler oldu?

Yeni şef Muhsin, disiplinli tavırlarıyla herkesi yıldırmıştır. Doruk’un durumu netleşmediği için Nazlı artık Ali’yle çalışamayacaktır ve çok mutsuzdur. Yeni başladığı başasistanlık görevinden dolayı Ali bocalamaktadır. Muhsin’in sıkıştırmalarıyla iyice bunalan Ali, Nazlı’nın doğum gününü fırsat olarak görür çünkü ona sürpriz yapacaktır. Ali’yi Muhsin’den korumak isteyen Ferman alışılmadık bir çözüm yolu bulur. Ani değişimlerin başlayacağı günler Ali’yi korkutmaktadır.

29-04-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler