Nejat İşler'in yeni dizisi Saygı'nın çekimleri başladı!

Nejat İşler'in yeni dizisi Saygı'nın çekimleri başladı!
Çok yakında BluTV ekranlarında yayınlanacak olan Saygı Bir Ercüment Çözer Dizisi sonbaharda seyircisiyle buluşmak üzere çekimlere başladı. İşte detaylar!

Yapımcılığını İnter Medya'nın üstlendiği BluTV özel yapımı Saygı Bir Ercüment Çözer dizisi pandemi sürecinde devam eden online okuma provalarının ardından sete çıktı ve çekimler başladı. Efsanelerden biri olan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinin senaristi Ercan Mehmet Erdem'in hikayesini kaleme aldığı Saygı, Behzat Ç.'deki Ercüment karakterinin devam dizisi niteliğinde olacak. Oyuncu kadrosunda Nejat İşler, Erkan Can, Miray Daner ve Boran Kuzum gibi başarılı oyuncuların yer aldığı proje, gerilim ve drama konulu bir internet dizisi olarak yalnızca BluTV ekranlarında yayınlanacak. Merakla beklenen dizide Boran Kuzum ve Miray Daner hangi karakterlere hayat verecek? Ercüment Çözer karakterini yakından tanıyalım. 

ERCÜMENT ÇÖZER KİMDİR?

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Behzat'ın azılı düşmanı olan Ercüment karakteri fenomenleşmiş ve seyirci tarafından heyecanla izlenmiştir. Psikopat bir iş adamı ve suç örgütü lideri olan Çözer, gözü kara ve acımasız bir adamdır. Birçok cinayet işlemiş ve azmettiricilik yapmıştır. BluTV ise Ercüment karakteri ve hayatı için; ''Toplumdaki çürümenin çözümünü kendi adaletinde bulan sert ve güçlü bir insan hikâyesi'' ifadesini kullanmaktadır. Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in yolu, onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişecek. Bu gençlere ise başarılı oyuncular Miray Daner ve Boran Kuzum hayat verecek. 

05-07-2020
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar